W Twoim koszyku jest artykułów: 0
Login
polish books,polish bookstore
toppanel_tl.gif, 0 kB
Kategoria:
Tytuł
Autor:
Wydawca:
MULTIMEDIA
NAKLEJKI
Official PayPal Seal

Obyczajowe,hist., romanse / Romances
BALSAM%20DLA%20DUSZY%20ZAKOCHANEJ - Klub Książki Polskiej
BALSAM DLA DUSZY ZAKOCHANEJ, Canfield Jack
REBIS, okładka: twarda
Te czułe, płynące prosto z serca, inspirujące i prawdziwe historie są hołdem złożonym miłości, która potrafi pokonać czas, odległość, życiowe trudności, a nawet śmierć. Losy opisanych w tej książce par oraz sekrety budowania i przetrwania ich związków są wzruszające, ale też podnoszą na duchu. Niektóre z tych opowieści pomogą ci na nowo wzniecić ogień w twoim związku, inne sprawią, że docenisz wpływ miłości na rozwój osobowości. Jeszcze inne dadzą pewność, że chociaż miłość dotyka każdego z nas w inny sposób, nigdy nie pozostajesz sam ze swoimi doświadczeniami. Balsam dla duszy zakochanej jest książką dla każdego, kto kiedykolwiek był zakochany, jest zakochany teraz lub ma nadzieję na miłość. Opowiadania te pozostawią niezatarty ślad w twoim sercu, zainspirują do życia przepełnionego radością, miłością i wdzięcznością.
Nasza cena: $ 12.00
BIA%A3A%20CZAROWNICA - Klub Książki Polskiej
BIAŁA CZAROWNICA, Hilliges Ilona Maria
Świat książki, okładka: miękka
Prawdziwa historia Europejki zakochanej w afrykańskim księciu wielki romans, tragiczne wypadki, ciemne interesy, afrykańska magia obraz Nigerii XX wieku zachowującej pradawne zwyczaje Autorka, mimo rozwodu z mężem Nigeryjczykiem, postanowiła zamieszkać w...
Nasza cena: $ 10.25
BIA%A3E%20ZEBY - Klub Książki Polskiej
BIAŁE ZEBY, Smith Zadie
Znak, okładka: miękka
Archie jest życiowym nieudacznikiem, który wszelkie decyzje podejmuje, rzucając monetą. Clara Bowden, córka świadków Jehowy, zanim stała się pięknością i żoną Archiego, była brzydulą z Jamajki. Samad, który za wszelką cenę stara się zachować religijną tożsamość, walczy ze słabościami i zbliżającą się pięćdziesiątką. W Białych zębach spotkamy istną paradę osobliwych postaci.
Nasza cena: $ 7.00
BRYLAND%20PINDORA - Klub Książki Polskiej
BRYLAND PINDORA, Katie Hickman
Swiat Ksiazki, okładka: miękka
Przejdżmy ukrytymi alejkami siedemnastowiecznej Wenecji, by zaglębić się w jej tajemne ogrody i poznać niezwykłą historię zakazanego uczucia, pomyłek dotyczących tożsamości bohaterów oraz bezcennego brylantu.
Nasza cena: $ 17.90
CARRE%20W%20WIELKIM%20MIE%A6CIE - Klub Książki Polskiej
CARRE W WIELKIM MIEŚCIE, Candace Bushnell
Znak, okładka: miękka
Carrie Bradshaw po raz pierwszy przybywa do Nowego Jorku, by podjąć naukę na wakacyjnym kursie kreatywnego pisania. Od razu pojawia się na prestiżowym przyjęciu świata artystycznego Wielkiego Jabłka i poznaje mocno starszego od siebie słynnego pisarza, który nie kryje fascynacji jej urodą. Jak...
Nasza cena: $ 18.25
CESARSTWO - Klub Książki Polskiej
CESARSTWO, Saylor Steven
Rebis, okładka: twarda
W kolejnej, długo wyczekiwanej powieści Steven Saylor prowadzi czytelników przez pełne dramatycznych wydarzeń pierwsze półtora stulecia cesarstwa rzymskiego, widziane oczyma znanych nam już postaci, przedstawicieli pięciu pokoleń patrycjuszowskiego rodu Pinariuszów. Cesarstwo jest kontynuacją pierwszej części ich sagi (Rzym, REBIS 2008) i podejmuje akcję w chwili, kiedy jej ostatni bohater, wówczas jeszcze dziecko, zaczyna dorosłe życie.
Nasza cena: $ 26.00
CIENIE%20W%20MROKU - Klub Książki Polskiej
CIENIE W MROKU, Paver Michelle
WAB, okładka: miękka
Trzeszczący lód, przytłaczająca cisza i puste arktyczne przestrzenie, w których czai się zło... "Cienie w mroku" to trzymający w napięciu thriller znanej angielskiej pisarki, autorki bestsellerowej serii "Kroniki Pradawnego Mroku". Dwudziestoośmioletni Jack, ubogi i samotny, dawno już porzucił marzenie o zostaniu fizykiem i podjął pracę w fabryce papeterii.
Nasza cena: $ 16.50
CNOTLIWY%20KSI%A1%AFE - Klub Książki Polskiej
CNOTLIWY KSIĄŻE, Starkey David
Amber, okładka: miękka
Światły erudyta, wrażliwy miłośnik sztuki, utalentowany kompozytor, romantyczny poeta, zręczny jeździec, znakomity łucznik, rycerski wojownik, pobożny katolik? W jaki sposób młodzieniec obdarzony tak licznymi cnotami zmienił się w odrażającego tyrana? Henryk VIII nie urodził się, by rządzić. Był drugim synem Henryka VII - uzurpatora na angielskim tronie. Gdyby nie nagła śmierć starszego brata, najpotężniejszy król Anglii nigdy nie włożyłby korony.
Nasza cena: $ 16.25
CZARNE%20TANGO - Klub Książki Polskiej
CZARNE TANGO, Oskarsson Lena
Czarna Owca, okładka: miękka
"Czarne tango" to kolejny trzymający w napięciu kryminał Leny Oskarsson, autorki "Placu dla dziewczynek". Pisarka ponownie przenosi czytelników w okolice szwedzkiego jeziora Skiresjon. Dwanaście miesięcy temu, w noc świętojańską, zostało tutaj popełnione brutalne morderstwo.
Nasza cena: $ 17.90
DRUGI%20RODZAJ%20CISZY - Klub Książki Polskiej
DRUGI RODZAJ CISZY, Goudge Eileen
Świat Książki, okładka: twarda
Kiedy Noelle Van Doren postanawia się rozwieść, nie przypuszcza, że czeka ją prawdziwa droga przez mękę. Jej mąż, Robert - człowiek pełen uroku, powszechnie szanowany przedsiębiorca - okazuje się pozbawionym skrupułów draniem, który porywa ich jedyne dziecko.
Nasza cena: $ 10.90
DZIEWCZYNY%20DO%20WYNAJ%CACIA - Klub Książki Polskiej
DZIEWCZYNY DO WYNAJĘCIA, Irena Matuszkiewicz
Prószyński, okładka: miękka
Najczęściej dostajemy od losu to, na czym najmniej nam zależy... Zuzanna ma dyplom magistra, kochających rodziców, chłopaka-lekarza, który ją uwielbia, niedrogo wynajętą kawalerkę, a nawet pracę. Żyć, nie umierać! Zwłaszcza że i urody Zuzie nie brakuje, a także rozumu, zasad -...
Nasza cena: $ 16.50
EWANGELIA%20OGNIA - Klub Książki Polskiej
EWANGELIA OGNIA, Faber Michel
WAB, okładka: twarda
Niepozorny badacz kultury antycznej Theo Griepenkerl przypadkowo dokonuje w Iraku odkrycia, które może oznaczać dla świata rewolucję. Podczas wizyty w splądrowanym muzeum w Mosulu znajduje zwoje, które spoczywały w ukryciu dwa tysiące lat. I w ten sposób trafia na tekst nieznanego dotąd świadectwa o Jezusie, starszego niż wszystkie źródła chrześcijańskie. Jego autor, Malchus, był naocznym świadkiem zdrady Judasza i śmierci Chrystusa na krzyżu.
Nasza cena: $ 14.90
FIKO%A3KI%20NA%20TRZEPAKU - Klub Książki Polskiej
FIKOŁKI NA TRZEPAKU, Kalicińska Małgorzata
Zysk i s-ka, okładka: miękka
Tym razem Autorka bestsellerowej mazurskiej sagi postanowiła, wykorzystując doskonałą pamięć, spisać dla własnych dzieci wspominki z podwórka, wakacji, uroczystości oraz zwykłych zajść rodzinnych. Smak lodów z prawdziwą wanilią, bary mleczne czy fikołki na trzepaku dzisiaj urastają już do nostalgicznych wspomnień.
Nasza cena: $ 10.00
FIOLKOWA%20TAJEMNICA - Klub Książki Polskiej
FIOLKOWA TAJEMNICA, Feather Jane
Amber, okładka: miękka
Pułkownik Julian St. Simon uwalnia z rąk Francuzów słynną rozbójniczkę La Violette. Ma nakłonić ją, by wyjawiła ważne strategicznie sekrety. Dziewczyna zgadza się, ale pod pewnym warunkiem. Chce, aby Julian zabrał ją do Anglii i przeistoczył w prawdziwą damę.
Nasza cena: $ 12.00
FLORENCKIE%20LATO - Klub Książki Polskiej
FLORENCKIE LATO, Judith Lennox
Proszynski i S-ka, okładka: miękka
Porywający romans pełen sekretów, zdrady i pasji... Siostry Tessa i Frederica Nicolson spędzają ostatnie beztroskie lato 1933 roku w pięknej Villi Millefiore w pobliżu Florencji. Cztery lata później włoskie wakacje są jedynie dalekim wspomnieniem, a Tessa, jako wzięta modelka,...
Nasza cena: $ 18.25
FOTEL%20OR%A3A - Klub Książki Polskiej
FOTEL ORŁA, Fuentes Carlos
Świat Książki, okładka: miękka
Napisana w formie listów powieść, będąca oskarżeniem zgubnego pragnienia władzy i fascynacji polityką, ale jednocześnie pięknym romansem. Meksyk rok 2020. W noworocznym orędziu prezydent Meksyku, Lorenzo Teran, zapowiedział zaostrzenie polityki kraju wobec USA. W odpowiedzi Amerykanie odłączyli satelitę komunikacyjnego zapewniającego łączność na terenie Meksyku.
Nasza cena: $ 6.00
GRA%20O%20W%A3ADZ%CA - Klub Książki Polskiej
GRA O WŁADZĘ, Steel Danielle
Między słowami, okładka: miękka
Maj 2014 - W zdominowanym przez mężczyzn świecie biznesu Fiona wspięła się na sam szczyt. Zawodowy sukces odniosła jednak kosztem rodzinnego szczęścia: jej małżeństwo rozpadło się, a kolejni kandydaci na partnerów bali się związać z inteligentną, przebojową kobietą. Z upływem lat Fiona zaczęła...
Nasza cena: $ 18.75
chwilowo brak towaru Chwilowo brak
GRZECHY%20MATKI - Klub Książki Polskiej
GRZECHY MATKI, Danielle Steel
Amber, okładka: twarda
Luty 2013 - Najnowszy bestseller pierwszej damy powieści obyczajowej, autorki książek wydanych w rekordowym nakładzie 590 milionów egzemplarzy Emocjonująca, wzruszająca i pełna nadziei opowieść o rodzinie, o ironii losu, który sprawia, że dzieci powtarzają potępiane grzechy matki, i o miłości, która...
Nasza cena: $ 19.99
chwilowo brak towaru Chwilowo brak
HOMO%20FABER - Klub Książki Polskiej
HOMO FABER, Frisch Max
Świat Książki, okładka: twarda
Homo Faber to powieść o sprawach miłości i śmierci, to historia kogoś, kto pada ofiarą swej przeszłości, próbując od niej uciec. Znajdziemy tu nową wersję mitu Edypa, jak również przejmujący obraz sytuacji człowieka w świecie zdominowanym przez współczesną cywilizację.
Nasza cena: $ 7.50
INTRYGANTKI - Klub Książki Polskiej
INTRYGANTKI, Schmitt Eric Emmanuel
Znak, okładka: miękka
Oto nienawiść, która nie cofnie się przed niczym. Oto namiętność, która wybaczy nawet najgorsze winy. Dzieli je od siebie zaledwie mały krok.
Nasza cena: $ 14.00
JAK%20MI%A3O%20W%20CANNES - Klub Książki Polskiej
JAK MIŁO W CANNES, Holden Wendy
Albatros, okładka: miękka
Sprawnie i z humorem napisana powieść obyczajowa autorki Fatalnej sławy. Kate Clegg - dziennikarka w lokalnym tygodniku, spec od relacji z prowincjonalnych konkursów. Mieszka z rodzicami i za wszelką cenę pragnie wyrwać się z Slackmucklethwaite. Marzy jej się wielki świat i prawdziwa kariera dziennikarska. Kiedy tygodnik wpada w ręce magnata prasowego i zamienia się w bezwartościowe pisemko pełne reklam, Kate grozi zwolnienie.
Nasza cena: $ 12.90
JAK%20UPOLOWAC%20FACETA.%20PO%20PIERWSZE%20DLA%20PIENIEDZY - Klub Książki Polskiej
JAK UPOLOWAC FACETA. PO PIERWSZE DLA PIENIEDZY, Janet Evanovich
Fabryka Słów,, okładka: miękka
Sandałki ze złotymi paseczkami, koszulka z głębokim dekoltem i poręczny Smith&Wesson, kaliber 38. Oto Stepanie Plum, łowca nagród z New Jersey. Kiedy wylatujesz z pracy, windkator zajmuje ci samochód, a matka zabawia się w swatkę, jesteś gotowa desperacko chwycić się absolutnie każdego...
Nasza cena: $ 17.50
JAK%20W%20NIEBIE - Klub Książki Polskiej
JAK W NIEBIE, Julia Quinn
Amber, okładka: miękka
Styczeń 2012 - Lady Honoria Smythe-Smith zamierza znaleźć męża - im szybciej, tym lepiej. W ostatnim sezonie miała kilku starających się o jej rękę, ale nie wiadomo czemu ich wizyty raptem się urwały. Doroczny bal Smythe-Smithów uświetniony rodzinnym koncertem byłby wspaniałą okazją, by oczarować...
Nasza cena: $ 12.00
JESZCZE%20JEDEN%20DZIEN - Klub Książki Polskiej
JESZCZE JEDEN DZIEN, Albom Mitch
Swiat Ksiazki, okładka: twarda
Nowy bestseller autora "Wtorków z Morrim" i "Pięciu osób, które spotykamy w niebie". Pełna życiowej mądrości i... magii, wzruszająca opowieść o tym, że póki żyjemy, mamy szansę na poprawę losu, a miłość matki jest wieczna i może sprawić cud.
Nasza cena: $ 9.99
JULIO%2C%20GDZIE%20JESTE%A6 - Klub Książki Polskiej
JULIO, GDZIE JESTEŚ, Fielding Joy
Świat Książki, okładka: twarda
Nowa świetna powieść psychologiczno-obyczajowa autorki "Szeptów i kłamstw". Czy rzeczywiście dobrze znamy swych najbliższych? Czy dobrze znamy samych siebie? Szukając swej córki Julii, bohaterka będzie musiała przewartościować swoje życie. Przez dwa tygodnie energicznego śledz-twa nawiąże...
Nasza cena: $ 13.00
KABALISTA - Klub Książki Polskiej
KABALISTA, Kimpen Geert
Cyklady, okładka: miękka
Sensacyjna powieść oparta na historii życia Chaima Witala, który w XVI wieku spisał nauki słynnego nauczyciela kabały Izaaka Lurii. Dzięki literackim zdolnościom Chaima mądrość żydowskiego Mistrza, twórcy nowej kabalistycznej szkoły, przetrwała do dziś.
Nasza cena: $ 15.50
KAMIENIO%A3OM%20CEZANNE%27A - Klub Książki Polskiej
KAMIENIOŁOM CEZANNE'A, Pope Barbara Corrado
Prószyński i S-ka, okładka: miękka
Sierpień 1885 roku, Aix-en-Provence. Na dnie spieczonego słońcem kamieniołomu spoczywają zwłoki pięknej kobiety, nieopodal na ciernistej gałęzi powiewa strzęp płótna malarskiego. Czy Paul Cézanne może być zabójcą Solange Vernet? Młody i niedoświadczony sędzia śledczy Bernard Martin ma tylko dwa tygodnie na udowodnienie, że mordercą jest albo obsesyjnie zakochany w Vernet artysta malarz, albo jej długoletni kochanek, angielski geolog Charles Westerbury.
Nasza cena: $ 14.75
KILKA%20PRZYPADK%D3W%20SZCZ%CA%A6LIWYCH - Klub Książki Polskiej
KILKA PRZYPADKÓW SZCZĘŚLIWYCH, Magdalena Zimny-Louis
Prószyński, okładka: miękka
Styczeń 2014 - Powieść obyczajowa z dużą dozą przewrotnego humoru o paru pokoleniach kilku rodzin, których wszyscy członkowie wierzą, że gdzieś, kiedyś musi być lepiej. Wszystko co nam się przydarza, wielkiego czy ważnego, zawsze zaczyna się małą niepozorną kropką na czarnym lub białym tle.Gdyby Jose Torres...
Nasza cena: $ 15.75
KOBIETA%20DO%20ZADAN%20SPECJALNYCH - Klub Książki Polskiej
KOBIETA DO ZADAN SPECJALNYCH, Czarkowska Iwona
Replika, okładka: miękka
Iwona Czarkowska powraca z kolejną zwariowaną i absolutnie kobiecą powieścią, w której humor i pogoda ducha okazują się być lekarstwem na wszystko.
Nasza cena: $ 13.50
KOBIETA%20KT%D3RA%20SPAD%A3A%20Z%20NIEBA - Klub Książki Polskiej
KOBIETA KTÓRA SPADŁA Z NIEBA, Simon Mawer
Znak, okładka: miękka
Mariane właśnie poznała smak pierwszego pocałunku. Alice nauczyła się skakać ze spadochronem i zabijać Niemców. A piękna Anne-Marie przyciąga spojrzenia mężczyzn. Mariane, Alice i Anne-Marie to jedna osoba. Kobieta, która nie cofnie się przed niczym - ani na wojnie, ani w miłości... Mariane,...
Nasza cena: $ 17.90
KOCHAJ%20I%20TA%D1CZ.%2020%20LAT%20WCZE%A6NIEJ. - Klub Książki Polskiej
KOCHAJ I TAŃCZ. 20 LAT WCZEŚNIEJ., Kalicka Manula
WAB, okładka: miękka
Najnowsza powieść Manuli Kalickiej rozwija historię rodziców Hani, głównej bohaterki filmu Kochaj i tańcz, z Izą Miko i Mateuszem Damięckim w rolach głównych. Rolę matki Hani, Basi, zagrała w musicalu Katarzyna Figura, a Janka - Jacek Koman. Powieść rozgrywa się w dwóch planach, współcześnie i 20 lat temu.
Nasza cena: $ 8.50
KODEKS%20MAJ%D3W - Klub Książki Polskiej
KODEKS MAJÓW, Reading Mario
Albatros, okładka: miękka
Adam Sabir, autor książki o Nostradamusie, kierując się wskazówkami zawartymi w przepowiedni słynnego wizjonera, wyrusza wraz z byłym kapitanem policji, Jorisem Calque, do Meksyku, by odnaleźć tajemniczy przedmiot - kryształową czaszkę.
Nasza cena: $ 17.50
KOLEJNO%A6%C6%20UCZU%C6 - Klub Książki Polskiej
KOLEJNOŚĆ UCZUĆ, Sawicka Monika
Magia Słów, okładka: miękka
"Każdego ranka, po przebudzeniu, otrzymujemy kredyt w wysokości osiemdziesięciu sześciu tysięcy czterystu sekund życia na dany dzień. Kiedy wieczorem kładziemy się spać, niewykorzystana reszta sekund nie przejdzie na następny dzień; to, czego nie przeżyliśmy w ciągu dnia, jest na zawsze stracone, pochłonięte przez wczoraj. Każdego następnego ranka rozpoczyna się ta sama magia, znowu otrzymujemy taką liczbę sekund życia i wszyscy zaczynamy grać w tę nieodwracalną grę: bank może zamknąć nam konto w najbardziej nieoczekiwanym momencie, bez żadnego ostrzeżenia w każdej chwili może zatrzymać nasze życie..." (Marc Levy)
Nasza cena: $ 10.75
chwilowo brak towaru Chwilowo brak
KSI%CAGA%20POWIETRZA%20I%20CIENI - Klub Książki Polskiej
KSIĘGA POWIETRZA I CIENI, Gruber Michael
Świat Książki, okładka: twarda
Thriller autora "Nocy jaguara". Gdzie został ukryty manuskrypt nieznanej sztuki Szekspira? Nikt nie potrafi rozszyfrować starych dokumentów z informacjami, a wielkie pieniądze dla znalazcy kuszą, niespodziewanie krzyżując losy kilku osób. Są wśród nich: Jake Mishkin - prawnik i notoryczny kobieciarz, Albert Crosetti - maniak dobrego kina, oraz tajemnicza introligatorka Carolyn Rolly... Frapujące połączenie thrillera z czasów elżbietańskich, współczesnego kryminału i oryginalnego romansu.
Nasza cena: $ 17.75
KTO%20SIEJE%20WIATR - Klub Książki Polskiej
KTO SIEJE WIATR, Virginia C. Andrews
Swiat Ksiazki, okładka: miękka
Skandalizująca opowieść o kazirodczej miłości, rodzinnych sekretach, nienawiści i odkupieniu win - "Kto wiatr sieje..." to czwarta część mrocznej sagi o rodzinie Dollangangerów. Bart, syn Cathy i Chrisa, obchodzi właśnie dwudzieste piąte urodziny. Zgodnie z wolą babki zostaje tego...
Nasza cena: $ 17.90
KUPIECKA%20BARONOWA - Klub Książki Polskiej
KUPIECKA BARONOWA, Ines Thorn
Swiat Ksiazki, okładka: miękka
III tom sagi o wielopokoleniowej frankfurckiej rodzinie kupieckiej. Jest rok 1792. Francuskie oddziały rewolucjonistów stoją pod bramami Frankfurtu. Z powodu niedawnej śmierci męża, Theda Geisenheimer musi stanąć na czele rodzinnego domu kupieckiego i zadbać o dorastające dzieci: Jago,...
Nasza cena: $ 12.75
KUSICIELKA - Klub Książki Polskiej
KUSICIELKA, Feather Jane
Amber, okładka: miękka
Przez ostatnie lata hrabia Lattimer wiódł hulaszcze życie, próbując uwolnić się od bolesnych wspomnień. Lecz przeszłość powraca, gdy zjawia się piękna Chloe. Jej matka niespełniona miłość Lattimera ? w testamencie wyznaczyła go opiekunem swej córki. Hrabia postanawia jak najszybciej wydać Chloe za mąż.
Nasza cena: $ 12.00
KUSICIELSKI%20POCA%A3UNEK - Klub Książki Polskiej
KUSICIELSKI POCAŁUNEK, Foley Gaelen
Amber, okładka: miękka
Ojciec pięknej Eden Farraday, genialny botanik, od lat prowadzi badania w amazońskiej dżungli i ani myśli wracać do Anglii. Młoda, niezamężna dziewczyna nie chce pogodzić się z tą decyzją. Na domiar złego asystent profesora uparcie zabiega o jej rękę.
Nasza cena: $ 12.00
KWESTIA%20MI%A3O%A6CI - Klub Książki Polskiej
KWESTIA MIŁOŚCI, Wolff Isabel
Amber, okładka: miękka
Uwaga: pytanie za milion! Czy stary romans może ożyć? Czy można wybaczyć zdradę? I jak długo można być tą drugą?
Nasza cena: $ 12.00
LOKATOR - Klub Książki Polskiej
LOKATOR, Sandra Brown
Swiat Ksiazki, okładka: miękka
Ella Barron, młoda, zdeterminowana wdowa, codziennie walczy o utrzymanie niewielkiego pensjonatu i bezpiecznego spokoju, jakiego potrzebuje jej chory synek. Za namową znajomego przyjmuje nowego lokatora, Davida Rainwatera, który budzi w niej uczucia, o jakich dawno zapomniała. Jednak ludzka...
Nasza cena: $ 16.50
LORD%20JOHN%20I%20SPRAWA%20OSOBISTA - Klub Książki Polskiej
LORD JOHN I SPRAWA OSOBISTA, Gabaldon Diana
Świat Książki, okładka: miękka
Autorka umiejscawia akcję powieści w Londynie, w czerwcu, 1757 roku. Bohater powieści Lord John Grey znajduje się w centrum burzy politycznej, która właśnie przetacza się nad 18-wieczną Brytanią. Jakobini ciągle stanowią zagrożenie, a odwieczny wróg Anglii, Francja, próbuje wykorzystać...
Nasza cena: $ 9.50
MAGICZNE%20CHWILE - Klub Książki Polskiej
MAGICZNE CHWILE, Roberts Nora
Mira, okładka: miękka
Magia uczuć. Ryan, producentka telewizyjna, organizuje występ znanego iluzjonisty, Pierce'a Atkinsa. Już podczas ich pierwszego spotkania jest oczarowana sztuczkami magika i nim samym. Pierce również nie ukrywa własnych uczuć. Jednak czy można zaufać mężczyźnie, który jest mistrzem manipulacji i wie, jak sprawić, by iluzja wydawała się prawdą?
Nasza cena: $ 17.75
chwilowo brak towaru Chwilowo brak
MALOWANY%20POCA%A3UNEK - Klub Książki Polskiej
MALOWANY POCAŁUNEK, Hickey Elizabeth
Świat Książki, okładka: twarda
Powieść o skandalizującym życiu Gustava Klimta- dzieje wieloletniego związku artysty z Emilią, jego uczennicą, miłość i sztuka w Wiedniu przełomu XIX i XX wieku Nastrojowa opowieść z czasów "belle époque" o miłości tak zmysłowej jak sztuka samego Klimta- twórcy przepełnionych erotyzmem,...
Nasza cena: $ 10.50
MAMUSIU%20DLACZEGO - Klub Książki Polskiej
MAMUSIU DLACZEGO, David Thomas
Hachette, okładka: miękka
"Przez większość czasu sądziłem, że mam najcudowniejszą mamę na świecie. Ale czasami coś się z nią działo i wtedy zmieniała się" Poruszając a opowieść o przemocy, zdradzie i przebaczeniu. Książka ta to autobiograficzna opowieść o traumatycznym, pełnym bólu i łez dzieciństwie Davida...
Nasza cena: $ 16.99
MATKA%20PEARL - Klub Książki Polskiej
MATKA PEARL, Maureen Lee
Swiat Ksiazki, okładka: miękka
Dlaczego Amy zabiła ukochanego męża i co przydarzyło się ich córeczce Pearl? Jest rok 1971. Amy wychodzi z więzienia po dwudziestu latach, które odsiedziała za zabójstwo męża. Jej córka Pearl jest już dorosła. Teraz będzie musiała się zmierzyć z tajemnicą, tak długo ukrywaną przez matkę......
Nasza cena: $ 17.00
MNICH%20W%20SUTERENIE - Klub Książki Polskiej
MNICH W SUTERENIE, Farrington Tim
Świat Książki, okładka: twarda
Pełna wzruszeń powieść o miłości i wierze, powieść, która daje nadzieję na pozytywne zmiany również w naszym życiu, jeżeli tylko wyjdziemy im naprzeciw i otworzymy własne serca.
Nasza cena: $ 12.50
MUSKAJ%A1C%20AKSAMIT - Klub Książki Polskiej
MUSKAJĄC AKSAMIT, Waters Sarah
Prószyński i S-ka, okładka: twarda
Anglia, schyłek XIX wieku. W uporządkowane życie Nancy Astley, córki sprzedawcy ostryg, niespodziewanie wkracza Kitty Butler, gwiazda wodewilu. W pogoni za marzeniami Nancy opuszcza rodzinną miejscowość i wraz z nową przyjaciółką wyrusza na podbój Londynu, gdzie wkrótce sama staje na scenie...
Nasza cena: $ 14.50
NA%20KRAW%CADZI%20NIGDY - Klub Książki Polskiej
NA KRAWĘDZI NIGDY, Redmarski J.A.
Filia
Styczeń 2014 - Pewnego dnia Camryn Benett porzuca swoje dotychczasowe życie i wsiada w pierwszy lepszy autobus. Rusza w nieznane, zabiera ze sobą jedynie pieniądze i telefon. Na trasie spotyka tajemniczego Andrew Parrisha. Mężczyzna jest przystojny, zagadkowy i zachowuje się tak, jakby wczoraj i jutro nie..
Nasza cena: $ 19.50
chwilowo brak towaru Chwilowo brak
NIANIA%20I%20G%D3RA%20LODOWA - Klub Książki Polskiej
NIANIA I GÓRA LODOWA, Dorfman Ariel
Świat Książki, okładka: miękka
O wpływie dyktatury na seks i góry lodowej na więzi rodzinne O co założył się ojciec Gabriela tuż po upojnej nocy, podczas której nasz bohater został poczęty? Dlaczego jego matka nigdy nie chciała zdjąć ze ściany portretu Che Guevary? Jaki wpływ mogła mieć dyktatura w Chile na to, że w...
Nasza cena: $ 13.50
NIE%20ODCHDZ - Klub Książki Polskiej
NIE ODCHDZ, Lisa Scottoline
Prószyński, okładka: miękka
Luty 2014 - Najnowsza powieść w klubie KOBIETY TO CZYTAJĄ!Mike Scanlon, trzydziestosześcioletni lekarz, odbywa służbę w Afganistanie, tęskniąc do...
Nasza cena: $ 18.50
NIEWOLNICA%20PORNOBIZNESU - Klub Książki Polskiej
NIEWOLNICA PORNOBIZNESU, LInda Lovelace
Burda, okładka: twarda
Styczeń 2014 - Legendarna aktorka porno Linda Lovelace opowiada historię swojego życia. Jej relacja zainspirowała twórców filmu fabularnego Lovelace, z Amandą Seyfried w roli tytułowej. Linda Boreman miała zaledwie dwadzieścia jeden lat, kiedy poznała Chucka Traynora, mężczyznę, który odmienił jej życie....
Nasza cena: $ 16.99
NIEZAWINIONE%20%A6MIERCI - Klub Książki Polskiej
NIEZAWINIONE ŚMIERCI, Wharton William
Rebis, okładka: miękka
Niezawinione śmierci zajmują w twórczości Whartona niezwykłe miejsce. To powieść autobiograficzna, w której autor dzieli się z czytelnikami rozpaczą i gniewem po tragicznej śmierci swojej córki, zięcia i dwóch wnuczek. Wbrew pozorom jednak jest to opowieść afirmacji życia, o radości, jaką daje miłość, o pogodzeniu się ze śmiercią i głębokim zrozumieniu naszych zmagań z codziennością.
Nasza cena: $ 12.50
NOC%20ULEG%A3O%A6CI - Klub Książki Polskiej
NOC ULEGŁOŚCI, Tessa Dare
Amber, okładka: miękka
Najlepszy romans historyczny roku nagrodzony RITA 2012 Początek zmysłowej, błyskotliwej i pełnej humoru serii z list bestsellerów "New York Timesa" i "USA Today" Nowa gwiazda romansu historycznego. "Booklist" Witajcie w Spindle Cove, gdzie damy o delikatnej...
Nasza cena: $ 15.99
OCZY%20BUDDY - Klub Książki Polskiej
OCZY BUDDY, Ondaatje Michael
Prószyński i S-ka, okładka: twarda
Rozdarta, szarpana wojną domową Sri Lanka. Młoda lekarka Anil, wykształcona w Europie i Ameryce specjalistka w dziedzinie medycyny sądowej, przyjeżdża do kraju swego urodzenia jako ekspert do badania zbrodni wojennych skierowana przez międzynarodową organizację broniącą praw człowieka. Terror, skrytobójcze mordy, powszechny strach w Sri Lance na porządku dziennym.
Nasza cena: $ 13.00
OKNO%20Z%20WIDOKIEM - Klub Książki Polskiej
OKNO Z WIDOKIEM, Magdalena Kordel
Sol, okładka: miękka
"Okno z widokiem" to powieść pełna zagadek i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Przeszłość miesza się z teraźniejszością, przez wiele lat skrywane sekrety rodzinne wychodzą na jaw... Grupa studentów archeologii dokonuje wstrząsającego odkrycia, a policjanci choć nieco niekonwencjonalni, wykonują...
Nasza cena: $ 15.99
OSTATNI%20KATON - Klub Książki Polskiej
OSTATNI KATON, Asensi Matilde
Sonia Draga, okładka: miękka
Od Rzymu, przez Jerozolimę aż do Konstantynopolu śladem wskazówek ukrytych w labiryntach, lochach i katakumbach - fascynująca zagadka i niezapomniana przygoda w jednym.
Nasza cena: $ 22.50
OSTATNIA%20KOCHANKA - Klub Książki Polskiej
OSTATNIA KOCHANKA, Warren Tracy Anne
Amber, okładka: miękka
Tajemnicza i niebezpieczna piękność w upojnej miłosnej rozgrywce w powieści zdobywczyni RITA Award Lord Pendragon jest pochłonięty partią wista zakrapianą wyborną brandy. Nieoczekiwanie do salonu jego rezydencji wdziera się młoda dziewczyna z pistoletem w dłoni. Chce zastrzelić gospodarza, zostaje jednak obezwładniona... Kim jest niedoszła zabójczyni?
Nasza cena: $ 12.00
OSZUSTKI - Klub Książki Polskiej
OSZUSTKI, Ekman Kerstin
Czarna Owca, okładka: miękka
Kiedy pewnego dnia sławna pisarka Lillemor Troj zmusza się, by przeczytać maszynopis powieści o swoim własnym życiu, ziemia zaczyna usuwać jej się spod nóg. Powieść została napisana przez kobietę, którą dobrze zna i która chce stać się uznaną pisarką.
Nasza cena: $ 19.50
PANOWIE%20P%D3%A3NOCY - Klub Książki Polskiej
PANOWIE PÓŁNOCY, Cornwell Bernard
Erica, okładka: miękka
Książka "Panowie Północy" przenosi nas do 878 roku. Anglosasi króla Alfreda wyparli wikingów z Wessexu. Uhtred - bohater zwycięskiej bitwy decydującej o losach królestwa Zachodnich Sasów - wyrusza na północ Brytanii. Chce pomścić przybranego ojca, którego przed laty zdradziecko zamordował jego...
Nasza cena: $ 17.90
PERFUMY%20PROWANSJI - Klub Książki Polskiej
PERFUMY PROWANSJI, D'Onaglia Frederick
Amber, okładka: miękka
W dzieciństwie kołysały mnie do snu historie opowiadane z prowansalskim akcentem przez moją babkę. Uwielbiam podróżować po Prowansji, zapuszczać się w jej najskrytsze zakątki, z dala od głównych dróg i szlaków turystycznych. To dla mnie niewyczerpane źródło inspiracji - mówi Frédérick D'Onaglia.
Nasza cena: $ 17.00
PER%A3Y%20PANNY%20M%A3ODEJ - Klub Książki Polskiej
PERŁY PANNY MŁODEJ, Liz Carlyle
Bis, okładka: miękka
"Perły panny młodej" to wciągający romans historyczny o losach dwojga niepokornych ludzi gotowych na wiele w imię miłości, która może okazać się wybawieniem lub zniszczyć wszystko, co dla nich drogie. Liz Carlyle przenosi czytelników do wiktoriańskiej Anglii, świata pełnego intryg i skrywanych...
Nasza cena: $ 17.75
PI%A1TA%20KORONA - Klub Książki Polskiej
PIĄTA KORONA, Gonzalez Javier
Albatros, okładka: miękka
Thriller z historią miłosną w tle, oparty na tajemniczej historii dwóch obrazów - van Dycka, który zniknął z rosyjskiego Ermitrażu podczas II wojny oewiatowej, i Goi, skradzionego z Muzeum Prado w Madrycie w czasie hiszpańskiej wojny domowej. Czasy współczesne, Madryt. Młody biznesmen Jaimie Aguirre wyrusza do Sankt Petersburga, by odszukać miejsce pochówku hiszpańskiego żołnierza, który był miłooecią życia jego ciotki.
Nasza cena: $ 17.50
PO%20DRUGIE%20DLA%20KASY - Klub Książki Polskiej
PO DRUGIE DLA KASY, Janet Evanovich
Fabryka Słów,, okładka: miękka
Dwadzieścia cztery trumny i dwa ciała. A to miała być łatwa sprawa. W sam raz dla Stephanie Plum, świeżo upieczonej łowczyni nagród. Uzbrojona w gaz pieprzowy, nowiuśki paralizator i zabójczą latarkę. Przy niewielkiej pomocy Morellego i Komandosa musi rozwiązać zagadkę. Po pierwsze - bo tak....
Nasza cena: $ 17.99
PO%20TRZECIE%20DLA%20ZASADY - Klub Książki Polskiej
PO TRZECIE DLA ZASADY, Janet Evanovich
Fabryka Słów,, okładka: miękka
Sierpień 2012 - Z wciąż nieco przerażającym rewolwerem w torebce i kapryśnym szczęściem na ramieniu, uzbrojona w niezachwianą wiarę w lepsze jutro, rusza z misją odłowienia wszelkiej maści mętów i szumowin trapiących rodzinne New Jersey. Po drodze nadepnie na wszelkie możliwe odciski, wkurzy naprawdę...
Nasza cena: $ 17.99
POCZEKAJKA - Klub Książki Polskiej
POCZEKAJKA, Katarzyna Michalak
Albatros, okładka: miękka
Urzekająca opowieść o miłości, magii i sile marzeń Poczekajka to książka niezwykła. To właśnie nią debiutowała Katarzyna Michalak, dziś autorka ponad dwudziestu bestsellerów. To "Poczekajkę" czytelniczki wskazały jako najlepszą książkę...
Nasza cena: $ 14.90
PODR%D3%AF%20BEZ%A6LUBNA - Klub Książki Polskiej
PODRÓŻ BEZŚLUBNA, Llewellyn Julia
Prószyński i S-ka, okładka: miękka
Podróż poślubna w pięciogwiazdkowym hotelu w Rzymie - czego można chcieć więcej? W przypadku Amy przydałby się jeszcze mąż. Kiedy jej wesele nie dochodzi do skutku, a zwrot kosztów rezerwacji okazuje się niemożliwy, Amy postanawia spędzić miesiąc miodowy sama, pogrążona w żalu.
Nasza cena: $ 17.50
POJEDYNEK%20UCZU%C6 - Klub Książki Polskiej
POJEDYNEK UCZUĆ, Mirek Krystyna
Feeria, okładka: miękka
Wyjątkowa powieść o zwyczajnej - niewzyczajnej kobiecie. Takiej jak każda z nas. Opowieść o 30-letniej Mai, która niespodziewanie wchodzi w sytuację matki samotnie wychowującej dziecko. Wkrótce będzie musiała stawić czoła wielu problemom, ukrywać przed szefem swoją sytuację, podjąć się opieki nad chorą mamą i spłacać kredyt we frankach. Będzie musiała znaleźć w sobie siłę i mądrość, by wyrwać się z zaklętego kręgu zależności od dwóch prezesów.
Nasza cena: $ 16.50
PORTRETY%20MILOSCI - Klub Książki Polskiej
PORTRETY MILOSCI, Ranney Karen
Amber, okładka: miękka
Dwoje ludzi połączonych uczuciem i rozdzielonych rodową nienawiścią w pięknym i dramatycznym romansie jednej z najbardziej lubianych amerykańskich autorek. Samotna wyprawa do opuszczonych ruin zamku skończyłaby się dla Isabel niechybną śmiercią, gdyby nie tajemniczy nieznajomy....
Nasza cena: $ 16.25
PRAWIE%20JAK%20W%20BAJCE - Klub Książki Polskiej
PRAWIE JAK W BAJCE, Raucher Herman
Albatros, okładka: miękka
Początek lat 50. Ameryka żyje kinem, telewizją i wojną w Korei. do Nowego Jorku przybywa młody Ben Webber i znajduje pracę w wytwórni 20th Century Fox. Powołany do wojska, a później zwolniony ze służby, odkrywa w sobie talent dramatopisarski. W tym samym czasie do Nowego Jorku trafia Ginny...
Nasza cena: $ 14.75
PRZEPIS%20NA%20NIE%A6MIERTELNO%A6%C6 - Klub Książki Polskiej
PRZEPIS NA NIEŚMIERTELNOŚĆ, Neirynck Jacques
Wydawnictwo M, okładka: miękka
W Rzymie na stolicy św. Piotra zasiada Emmanuel de Fully, pierwszy w historii papież ze Szwajcarii, który przyjął imię Jana XXIV. Przenosi się do Pałacu na Lateranie i podejmuje rewolucyjny wysiłek odnowienia i przywrócenia pierwotnych wartości Ewangelii. Tymczasem w Lozannie rodzony brat papieża, profesor Theo de Fully, wraz ze swoimi przyjaciółmi fizykami odpowiada na niezwykłe wezwanie. Jeden z najbogatszych bankierów świata wpada na koncept nie podejmowany już od stuleci, a mianowicie udowodnienia istnienia Boga, lub przynajmniej ludzkiej duszy.
Nasza cena: $ 15.00
PRZEPIS%20NA%20SZCZESCIE - Klub Książki Polskiej
PRZEPIS NA SZCZESCIE, Katarzyna Michalak
Filia, okładka: miękka
Cztery kobiety, cztery pory roku, cztery historie: Liliana z Nadziei, Bogusia z Pogodnej, Ewa z Poziomki i Danusia z Wiśniowego Dworku powracają w nastrojowych opowiadaniach na kartach niezwykłej książki okraszonej tradycyjnymi i aromatycznymi przepisami. Miłość, przyjaźń, tęsknoty i marzenia....
Nasza cena: $ 17.99
PRZEZNACZENIE - Klub Książki Polskiej
PRZEZNACZENIE, Marc Levy
Albatros, okładka: miękka
Londyn, rok 1950. Alice ma wyjątkowy dar - rozróżnia i trwale zapamiętuje każdy zapach. Komponowanie perfum, które następnie sprzedaje londyńskim perfumeriom, to jej pasja, a zarazem podstawowe źródło dochodu. Pracuje w samotności, a co weekend spotyka się w swoim mieszkaniu z czwórką oddanych...
Nasza cena: $ 16.75
PRZEZNACZONA%20DO%20GRY - Klub Książki Polskiej
PRZEZNACZONA DO GRY, Indigo Bloome
Czarna Owca, okładka: miękka
Listopad 2012 - Grey to tylko przystawka, czas na danie główne... Zaufanie a zdrada, ciekawość a potrzeba kontroli, pożądanie a miłość - bohaterka "Przeznaczonej do gry" wejdzie w świat skrajnych emocji i doznań. Alexandra Blake ma ustabilizowane życie - jest cenionym doktorem, żoną , matką dwójki dzieci....
Nasza cena: $ 15.25
PRZYJACI%D3%A3KI - Klub Książki Polskiej
PRZYJACIÓŁKI, Dorothy Koomson
Albatros, okładka: miękka
Styczeń 2014 - Rozwiedziony nauczyciel, trzydziestoparoletni samotny mężczyzna, upatruje sobie atrakcyjną piętnastoletnią uczennicę i pod pozorem pomocy w nauce, lansując zdolną, ambitną i piękną dziewczynę, bez trudu ją uwodzi. Serena powoli uzależnia się od Marcusa, stając się jego powolnym narzędziem.... Więcej
Nasza cena: $ 18.00
PSY%20Z%20WIE%AFY%20BABEL - Klub Książki Polskiej
PSY Z WIEŻY BABEL, Parkhurst Carolyn
Świat Książki, okładka: twarda
W jednej chwili życie Paula Iversona zmieniło się dramatycznie. Pewnego dnia powrócił do domu i przekonał się, że jego żona, Lexy, umarła w niejasnych okolicznościach. Jedynym świadkiem zdarzenia była ich suczka, Lorelai, której rozpaczliwe szczekanie sprowadziło pomocy - niemniej za późno.
Nasza cena: $ 8.00
REQUIEM%20DLA%20MIASTA%20ANIO%A3%D3W - Klub Książki Polskiej
REQUIEM DLA MIASTA ANIOŁÓW, Crais Robert
Świat Książki, okładka: miękka
Jeden z najlepszych thrillerów mistrza gatunku para detektywów na tropie morderstwa kochanki jednego z nich szybka akcja, narastające zagrożenie, portret fascynującego miasta Joe Pike, były policjant o mrocznej przeszłości, ma wielu wrogów i tylko jednego przyjaciela, swego wspólnika Elvisa Cole'a. Gdy ze zbiornika wodnego w Hollywood Hills zostaje wyłowione ciało jego byłej kochanki, Pike i Cole podejmują śledztwo.
Nasza cena: $ 12.50
RODZINA%20NA%20POKAZ - Klub Książki Polskiej
RODZINA NA POKAZ, Wilson Kevin
Proszynski i S-ka, okładka: miękka
Pełna ciętego humoru, niezwykle oryginalna i wzruszająca powieść o ludziach rozdartych między tym, co najbardziej kochają. To, co państwo Fang nazywają sztuką, dla ich dzieci jest prawdziwym utrapieniem. Camille i Caleb uważają się za artystów. Tworzona przez nich "sztuka" okazała..
Nasza cena: $ 16.90
ROZBUCHANA%20WYOBRA%AFNIA%20OLIVII%20JOULES - Klub Książki Polskiej
ROZBUCHANA WYOBRAŻNIA OLIVII JOULES, Fielding Helen
Świat Książki, okładka: twarda
Oto Olivia Joules - nieustraszona, olśniewająco piękna, niezależna dziennikarka, pisząca o sprawach związanych z modą i urodą, która niespodziewanie przeistacza się w super szpiega - nowa bohaterka na miarę XXI wieku, stworzona przez Helen Fielding, twórczynię Bridget Jones.
Nasza cena: $ 12.25
ROZGRYWKA%20MAURY - Klub Książki Polskiej
ROZGRYWKA MAURY, Cole Martina
Albatros, okładka: miękka
Martina Cole, najpoczytniejsza współczesna pisarka brytyjska, zasłynęła książkami o sensacyjno-obyczajowej fabule osadzonej w kryminalnym pół- światku Londynu. Maura Ryan i jej czterej bracia rządzą londyńskim podziemiem. W ostatnich latach Maura usunęła się w cień. Zabójstwo jej męża, byłego gliny, zmusza ją do powrotu na scenę.
Nasza cena: $ 15.50
ROZKOSZE%20DAMY - Klub Książki Polskiej
ROZKOSZE DAMY, Jordan Nicole
Amber, okładka: miękka
Marcus Pierce, przystojny arystokrata o podejrzanej reputacji, dziedziczy po wuju tytuł, majątek i aczkolwiek bez entuzjazmu prawną opiekę nad trzema siostrami, swoimi dalekim kuzynkami. Aby pozbyć się problemu, postanawia natychmiast wydać je za mąż
Nasza cena: $ 12.00
RYZYKOWNA%20KOCHANKA - Klub Książki Polskiej
RYZYKOWNA KOCHANKA, Becnel Rexanne
Amber, okładka: miękka
Lucy Drysdale marzy o wyjeździe do Londynu, gdzie znany naukowiec rozpoczyna właśnie cykl fascynujących wykładów. Niestety, jej brat, a zarazem opiekun, nawet nie chce o tym słyszeć. Jakaż jest więc jej radość, gdy hrabina z sąsiedztwa proponuje jej posadę w Londynie , przyzwoitki młodej panny.
Nasza cena: $ 12.00
SAMOTNO%A6%C6%20W%20SIECI.%20TRYPTYK. - Klub Książki Polskiej
SAMOTNOŚĆ W SIECI. TRYPTYK., Wiśniewski Janusz L.
Prószyński i S-ka, okładka: miękka
"S@motność w Sieci" - powieść tak współczesna, że bardziej nie można: z Internetem, pagerem, elektronicznymi biletami lotniczymi, dekodowaniem genomu i SMS-ami. A przy tym tak tradycyjna jak klasyczna historia miłosna. Powieść o miłości w Internecie.
Nasza cena: $ 10.90
SKRYWANA%20PRZESZ%A3O%A6%C6 - Klub Książki Polskiej
SKRYWANA PRZESZŁOŚĆ, Birger Anna
Prószyński Media, okładka: miękka
Laura po latach spędzonych z dala od rodzinnego domu dostaje telegram. Wieści o tym, że jej babka - niegdyś bliska osoba, z którą była skłócona, nagle i niespodziewanie odchodzi. Za namową swej nowej rodziny wsiada w samolot, by pożegnać przeszłość. Zamknąć rozdział, który od lat nie daje jej spokoju.
Nasza cena: $ 17.25
SKRZYD%A3A%20MOTYLA - Klub Książki Polskiej
SKRZYDŁA MOTYLA, Long Julie Anne
Amber, okładka: miękka
Przed dwoma laty Miles Redmond boleśnie przeżył odtrącenie przez nieprzystępną pannę Brightly. Teraz jest dziedzicem fortuny, a wyniosła piękność - obiektem szokujących plotek. Londyńskie salony odwróciły się od kobiety, która stała się bohaterką skandalu. Jej narzeczony zerwał zaręczyny.
Nasza cena: $ 12.00
SMIERTELNE%20ZAUROCZENIE - Klub Książki Polskiej
SMIERTELNE ZAUROCZENIE, Collins Jackie
LIbros, okładka: miękka
Byly kochanek, ktory ja porzucil dla innej usiluje wrocic, nowy ukochany wystawia jej uczucia i cierpliwosc na ciezka probe, a przeszlosc ojca skrywa przerazajace tajemnice.
Nasza cena: $ 7.50
S%D3L%20I%20SZAFRAN - Klub Książki Polskiej
SÓL I SZAFRAN, Shamsie Kamila
Red Horse, okładka: miękka
"No dobrze, nie drwijcie, nie śmiejcie się i nie patrzcie na mnie z niedowierzaniem: żyjemy w śmiertelnym strachu przed nie-całkiem bliźniętami". Rodzina Dard-e-Dil znana jest ze swoich obojczyków i zamiłowania do opowieści. Aliya może i nie odziedziczyła po przodkach patrycjuszowskiego wyglądu, ale tak samo jak oni pada ofiarą rodzinnych legend, sięgających jeszcze czasów Tamerlana. Członkowie tego arystokratycznego i ekscentrycznego klanu sypią opowieściami jak z rękawa, ale mają też swoje tajemnice
Nasza cena: $ 12.25
STOKROTKI%20W%20DESZCZU - Klub Książki Polskiej
STOKROTKI W DESZCZU, Anna Gratkowska
Replika, okładka: miękka
Listopad 2012 - Boże dzięki Ci, że się odnaleźliśmy w gąszczu szukających miłości. Dziękuję za miłość, dzięki której nawet kosztowna lura smakuje jak prawdziwy włoski przysmak. Główna bohaterka jest szczęśliwą mężatką, ma dwie oddane przyjaciółki, a jej jedynym problemem jest brak pracy. Pewnego dnia w...
Nasza cena: $ 14.90
SYN - Klub Książki Polskiej
SYN, Micheil Rostain
Albatros, okładka: miękka
Styczeń 2014 - Wzruszająca, ciepła i zarazem poetycka opowieść o miłości, tragedii i stracie. Lion, dwudziestoletni student psychologii umiera nagle, ledwie dwa dni po zachorowaniu na zapalenie opon mózgowych. Jego śmierć jak grom z jasnego nieba spada na nieprzygotowanych na ogrom bólu rodziców, którzy...
Nasza cena: $ 12.99
SYSTEM%20VICTORII - Klub Książki Polskiej
SYSTEM VICTORII, Eric Reinhardt
Sonia Draga, okładka: miękka
Luty 2014 - Mężczyzna z zasadami, kobieta o wielu twarzach i płomienny romans gdzieś pomiędzy londyńskim City a paryską La Défence. Ona: Victoria De Winter, kierownik Działu Personalnego w międzynarodowej korporacji, kobieta prawicy łamiąca prawa rynku, przeskakująca z jednego miejsca globu na drugi,...
Nasza cena: $ 17.75
SYZYFOWE%20PRACE - Klub Książki Polskiej
SYZYFOWE PRACE, Żeromski Stefan
Greg, okładka: skóropodobna
Syzyfowe prace są debiutem powieściowym Żeromskiego. Głównym bohaterem swojego utworu uczynił on Marcina Borowicza - chłopca, który przechodzi kolejne etapy edukacji w szkole zaborczej. Na jego przykładzie pisarz obrazuje działanie machiny rusyfikacyjnej oraz patriotyczne dojrzewanie młodego pokolenia.
Nasza cena: $ 8.50
Szcz%EA%B6liwa%20przysta%F1 - Klub Książki Polskiej
Szczęśliwa przystań, Melissa Senate
Nasza Ksiegarnia, okładka: miękka
Marzec 2013 - Powieść dla wielbicielek prostego życia w uroczym prowincjonalnym miasteczku. Chory na raka ojciec wyznaje córce, że w przeszłości dopuścił się zdrady i że Rebecca ma siostrę - owoc przelotnego romansu. Kiedy wkrótce potem ojciec umiera, Rebecca nie potrafi wrócić...
Nasza cena: $ 17.90
SZUKAJCIE%20MEGO%20OBLICZA - Klub Książki Polskiej
SZUKAJCIE MEGO OBLICZA, Updike John
Rebis, okładka: twarda
Wiosna 2001 roku, środkowy Vermont. Pewnego dnia spotykają się dwie kobiety. Siedemdziesięcioośmioletnia malarka Hope Chafetz, która podczas swego burzliwego życia nosiła również nazwisko Ouderkirk, McCoy i Holloway, udziela wywiadu Kathryn - młodej dziennikarce z Nowego Jorku. Hope, przedstawiając zwrotne wydarzenia własnej kariery, podsumowuje triumfalne, czasem wzruszające, a czasem żałosne dzieje powojennej amerykańskiej sztuki, w której istotną rolę odegrali dwaj jej mężowie: Zack McCoy i Guy Holloway.
Nasza cena: $ 9.00
%A6CIE%AFKA%20NAD%20URWISKIEM - Klub Książki Polskiej
ŚCIEŻKA NAD URWISKIEM, Jess Walter
Sonia Draga, okładka: miękka
Luty 2014 - Jedna z 10 najlepszych powieści roku 2012 w USA! Rok 1962. Gdzieś na skalistym odcinku skąpanego w słońcu wybrzeża Włoch młody hotelarz, zatopiony w marzeniach, spogląda na rozświetlone wody Morza Liguryjskiego. Widzi, jak łodzią przybliża się ku niemu zjawa: smukła jasnowłosa...
Nasza cena: $ 17.50
TAJEMNICA%20BOSCHA - Klub Książki Polskiej
TAJEMNICA BOSCHA, Jego Yves, Lepee Denis
Albatros, okładka: miękka
Wielowątkowa powieść historyczna, z udziałem papieża, władców wielkich mocarstw i słynnych malarzy włoskich i niemieckich. Rok 1510. W kościele pod wezwaniem św. Jana w Bois-le Duc ktoś urządził krwawą inscenizację, która przypomina dziwaczne obrazy Boscha. Okazuje się, że makabryczna wizja jest pierwszą z wielu. Zwłoki pojawiają się w różnych punktach miasta.
Nasza cena: $ 15.00
TAJEMNICA%20FILOMENY - Klub Książki Polskiej
TAJEMNICA FILOMENY, Martin Sixsmith
Prószyński, okładka: miękka
Luty 2014 - Film w kinach od 21 lutego 2014 roku! Irlandia, rok 1952. Nastoletnia Filomena Lee zachodzi w przypadkową ciążę, rodzina wysyła ją do klasztoru w miejscowości Roscrea, w hrabstwie Limerick, do miejsca gdzie zakonnice "opiekują się upadłymi kobietami". Kiedy chłopiec,...
Nasza cena: $ 18.75
TAJEMNICA%20KOPERNIKA - Klub Książki Polskiej
TAJEMNICA KOPERNIKA, Luminet Jean Pierre
Wydawnictwo M, okładka: miękka
Życie Mikołaja Kopernika godne jest wielkiej powieści. I oto właśnie ona. Urodzony pod koniec XV wieku w Polsce, na terenach opanowanych przez Krzyżaków, dzięki swemu wujowi podejmuje studia na uniwersytetach Europy, staje się wielkim uczonym i mężem Kościoła. Pośrodku zawirowań politycznych i religijnych tamtych niespokojnych czasów dokonuje rewolucyjnego odkrycia, które na zawsze zmienia myślenie człowieka o świecie. Akcja tej powieści biegnie po uliczkach Krakowa, na uniwersytetach w Bolonii i Florencji, w obserwatorium astronomicznym w Norymberdze i po korytarzach Watykanu.
Nasza cena: $ 9.00
Tajemnica%20szko%B3y%20dla%20panien - Klub Książki Polskiej
Tajemnica szkoły dla panien, Szwechłowicz Joanna
Prószyński, okładka: miękka
Smakowita, wciągająca, pełna inteligentnego humoru wielowarstwowa powieść, flirtująca z gatunkiem kryminału retro. Prawdziwa literacka przygoda, nie tylko dla wielbicieli "Pikniku pod wiszącą skałą" i "Dziewcząt z Nowolipek".
Nasza cena: $ 17.00
TAJEMNICZY%20D%AFENTELMEN - Klub Książki Polskiej
TAJEMNICZY DŻENTELMEN, Carlyle Liz
BIS, okładka: miękka
Lady Catherine Wodeway przyjeżdża do Londynu, by wreszcie zapomnieć o żalu i rozpaczy po stracie ukochanego męża. Choć wychowała się na prowincji, zdaje sobie sprawę, że prawdziwy dżentelmen nie całuje nieznajomej damy, nawet jeśli w ten sposób chce jej uratować życie. Jednak przy mrocznym, tajemniczym oficerze policji, Catherine często zapomina o tym, że jest damą.
Nasza cena: $ 15.50
TAM%20GDZIE%20TW%D3J%20DOM - Klub Książki Polskiej
TAM GDZIE TWÓJ DOM, Iwona Żytkowiak
Prószyński, okładka: miękka
Luty 2014 - Opowieść o miłości, zawiłej grze przypadku i przeznaczenia oraz łasce wybaczania. Losy trzech pokoleń kobiet, z których każda chciała być...
Nasza cena: $ 16.50
T%A3UMACZKA - Klub Książki Polskiej
TŁUMACZKA, Aboulela Leila
REMI, okładka: miękka
Sammar, wdowa z Sudanu, zatrudniona jako tłumaczka arabskiego na Scottish University zaczyna tłumaczyć dla Rae, świeckiego islamisty. Bliska przyjaźń, która ich połączy, obudzi u Sammar tłumioną tęsknotę za pełnym życiem. Kiedy się zakochują, Sammar uświadamia sobie, że będą musieli poruszyć temat jego braku wiary we wszystko, co dla niej święte.
Nasza cena: $ 16.50
TO%20CO%20ZOSTA%A3O - Klub Książki Polskiej
TO CO ZOSTAŁO, Jodi Picoult
Prószyński, okładka: miękka
- Czy można wybaczyć niewybaczalne? Czy człowiek, który w młodości dopuścił się haniebnych czynów, a teraz jest przykładnym obywatelem, powinien po wielu latach ponieść karę? Co zrobić, gdy okazuje się, że nasz sąsiad jest zbrodniarzem? Te pytania stawia w książce "To, co zostało" znana...
Nasza cena: $ 18.25
chwilowo brak towaru Chwilowo brak
TO%20NIEMO%AFLIWE - Klub Książki Polskiej
TO NIEMOŻLIWE, Steel Danielle
Swiat Książki, okładka: miękka
Wszystko, co robi Sasha mieści się w granicach konwenansu. Po śmierci ukochanego męża zajmuje się prowadzeniem i rozwojem paryskiej galerii swojego ojca, osiągając międzynarodowy sukces. Liam, jeden z najoryginalniejszych malarzy ostatnich lat, jest szalony, impulsywny i fascynujący. A także... Więcej
Nasza cena: $ 18.25
TRAGEDIA%20NA%20MORZU - Klub Książki Polskiej
TRAGEDIA NA MORZU, Ashcraft Tami
Wydawnictwo: Muza, 2003, okładka: miękka
Oparta na faktach opowieść o miłości i zmaganiach z morskim żywiołem, poruszająca, niekiedy wstrząsająca, a ostatecznie pouczająca historia o tym, jak niebezpieczny bywa ocean i jak można przezwyciężyć własny strach. Relacja z katastrofy podczas huraganu to tylko jeden z wielu poruszających i...
Nasza cena: $ 8.50
TROCH%CA%20WI%CAKSZY%20PONIEDZIA%A3EK - Klub Książki Polskiej
TROCHĘ WIĘKSZY PONIEDZIAŁEK, Katarzyna Grochola
Wydawnictwo Literackie, okładka: miękka
Czerwiec 2013 - Mądra książka o tym, co jest naprawdę ważne! W tomie "Trochę większy poniedziałek" Katarzyna Grochola porywa czytelników w literacką podróż pełną przygód, cudownych chwil, niespodzianek i życiowych wskazówek. Z przymrużeniem oka i całkiem na serio, z dużą dozą ciepła i wdzięku opisuje...
Nasza cena: $ 18.99
chwilowo brak towaru Chwilowo brak
TRZECI%20KR%A1G - Klub Książki Polskiej
TRZECI KRĄG, Quick Amanda
Amber, okładka: miękka
Magiczny kryształ przez wieki należał do rodziny Leony. Zniknął, gdy matka dziewczyny zginęła w zagadkowym wypadku. Teraz Leona musi odzyskać kamień obdarzony wielką mocą. W przebraniu służącego wślizguje się do posiadłości arystokraty, który ukradł klejnot. W jego prywatnym muzeum jest już jednak inny złodziej ? przystojny hipnotyzer Thaddeus Ware. Wspólnie udaje im się odnaleźć bezcenny kamień, ale Thaddeus pada ofiarą śmiertelnej pułapki. Jego życie jest teraz w rękach Leony...
Nasza cena: $ 12.00
USIDLI%C6%20PI%CAKNO%A6%C6 - Klub Książki Polskiej
USIDLIĆ PIĘKNOŚĆ, Jordan Nicole
Amber, okładka: miękka
Romantyczne uniesienia w świecie salonowych konwenansów w powieści gwiazdy zmysłowego romansu historycznego. Piękna Roslyn zamierza wyjść za mąż wyłącznie z miłości. Lecz dżentelmeni obdarzają gorącym uczuciem raczej kochanki niż żony. Dziewczyna postanawia więc poznać sztukę rozpalania w mężczyznach miłosnego żaru.
Nasza cena: $ 12.00
USZANUJ%20SIEBIE - Klub Książki Polskiej
USZANUJ SIEBIE, Steel Danielle
Świat książki, okładka: miękka
Marzec 2014 - Opowieść o przetrwaniu i godności, małych cudach i wielkich zaskoczeniach, niezapomniany portret osoby z pierwszych stron gazet, której nadzieje, obawy i rozterki tak bardzo przypominają nasze własne Carol Barber, znana na całym świecie gwiazda filmowa, a przy tym oddana matka
Nasza cena: $ 13.75
chwilowo brak towaru Chwilowo brak
U%A6PIONE%20MARZENIA - Klub Książki Polskiej
UŚPIONE MARZENIA, Bieniek Natalia A.
Replika, okładka: miękka
Niesamowita opowieść o kobietach, którym przyszło żyć w nowej erze, erze narcyza.
Nasza cena: $ 17.75
UWODZICIELKA - Klub Książki Polskiej
UWODZICIELKA, Robards Elizabeth
Prószyński i S-ka, okładka: miękka
Paryż, lata sześćdziesiąte XIX wieku, okres gdy wybitni młodzi artyści buntują się przeciwko skostniałym akademikom i chcą szukać nowych dróg, nowych środków wyrazu. Piękna, bez reszty oddana sztuce Berthe Morisot marzy, by zyskać uznanie jako malarka. Niestety, jako kobieta, musi pogodzić się tym, że żyje w cieniu kolegów - Moneta, Pissarra, Degasa.
Nasza cena: $ 16.25
WIATR%20NIESIE%20DESZCZ%20 - Klub Książki Polskiej
WIATR NIESIE DESZCZ , Eric Malapass
KSIĄŻKA AUDIO mp3
Mozaika
Przejmująca opowieść o ludziach ich wielkości i małości. Odwaga i zakłamanie, perfidia i dobroć. Tragiczne wydarzenia i komiczne sytuacje budują historię kobiety, samotnej matki, widzianej oczami jej syna. Akcja powieści rozgrywa sie w Angli, w czasach dwóch okrutnych wojen.
Nasza cena: $ 12.00
WIELKI%20SPRYCIARZ - Klub Książki Polskiej
WIELKI SPRYCIARZ, Price Daniel
Świat Książki, okładka: twarda
Gigantyczne manipulacje, oszustwa, intrygi, pozory. To chleb codzienny Scotta Singera, mistrza reklamy, ktory nie cofnie się przed żadnym świństwem, byleby tylko interes się kręcił. Teraz ma uratować klienta, oskarżonego o molestowanie seksualne - najnowszego wroga Ameryki.
Nasza cena: $ 13.00
WI%CAZIE%D1%20URODZENIA - Klub Książki Polskiej
WIĘZIEŃ URODZENIA, Archer Jeffrey
Rebis, okładka: miękka
Gdyby Danny Cartwright oświadczył się Beth Wilson dzień wcześniej albo dzień później, nie zostałby aresztowany i oskarżony o zamordowanie swojego najlepszego przyjaciela. Jednak kiedy czterema świadkami oskarżenia są: adwokat, popularny aktor, arystokrata i najmłodszy wspólnik w historii szacownej firmy, to kto uwierzy słowom oskarżonego?
Nasza cena: $ 19.99
WINNICA%20W%20TOSKANII - Klub Książki Polskiej
WINNICA W TOSKANII, Mate Ferenc
Prószyński i S-ka, okładka: miękka
Winnica w Toskanii to osobiste i pełne humoru wspomnienia odważnego nowojorczyka, który postanowił przemienić opuszczoną ruinę w dom z bajki, a na zaniedbanej ziemi stworzyć winnicę zdolną oczarować cały świat. Jak poskromić niepokorny traktor i poradzić sobie z eksplodującymi kadziami fermentującego wina? Ile wytrwałości, determinacji i... poczucia humoru potrzeba, by zrobić remont osiemsetletniego domu, obsadzić winoroślą sześć hektarów ziemi i doczekać się pierwszych zbiorów?
Nasza cena: $ 14.25
WRZOSOWISKA - Klub Książki Polskiej
WRZOSOWISKA, Rebizant-Siwilo
Replika, okładka: miękka
Opowieści o klątwie, wydarzeniach ostatniej wojny i tych sprzed wieków splatają się z życiem bohaterów, tworząc intrygującą, okraszoną odrobiną magii sagę rodu wiedźm z Wrzosowisk.
Nasza cena: $ 17.50
chwilowo brak towaru Chwilowo brak
WSZYSTKIE%20ODCIENIE%20PO%AF%A1DANIA - Klub Książki Polskiej
WSZYSTKIE ODCIENIE POŻĄDANIA, Samantha Young
G+J, okładka: twarda
Luty 2014 - Johanna Walker przywykła do tego, że zawsze nad wszystkim panuje. Do momentu, gdy na horyzoncie pojawi się mężczyzna, który sprawi, że Jo zacznie tracić kontrolę nad swoim ciałem i umysłem... Na Johannie od dziecka spoczywał obowiązek opieki nad własną rodziną - matką...
Nasza cena: $ 18.00
WYBORY - Klub Książki Polskiej
WYBORY, Ruta Sepetys
Nasza Księgarnia, okładka: miękka
Styczeń 2014 - Jest rok 1950. Siedemnastoletnia Josie Moraine, córka prostytutki, pragnie więcej, niż Nowy Orlean może jej zaoferować. Obmyśla więc plan, jak się wyrwać z miasta, lecz tajemnicza śmierć w Dzielnicy Francuskiej wplątuje ją w sieć policyjnego dochodzenia. Los wystawi na próbę lojalność...
Nasza cena: $ 16.50
Z%20PAMI%CATNIKA%20NIEM%A3ODEJ%20JU%AF%20M%CA%AFATKI - Klub Książki Polskiej
Z PAMIĘTNIKA NIEMŁODEJ JUŻ MĘŻATKI, Samozwaniec Magdalena
WAB, okładka: miękka
Wydawało się, że spuściznę literacką Magdaleny Samozwaniec znamy w całości i już nic nas nie zaskoczy. Aż nagle, po kilkudziesięciu latach od śmierci największej damy polskiej satyry, Rafał Podraza znalazł pożółkłe, nieuporządkowane kartki. Maszynopis jakiejś opublikowanej powieści - pomyślał. Okazało się jednak, że są to teksty nieznane. Skrzące humorem, pisane z przekąsem i czułością wspomnienia o Krakowie sprzed dwóch wielkich wojen, o balach u Tarnowskich, od których zależało być albo nie być młodych panien. O tajnikach bardzo niewygodnej damskiej garderoby, o tym jak mleko potrafi uratować życie, gdy niechcący wypije się buteleczkę farby do włosów.
Nasza cena: $ 12.75
ZAGUBIONE%20NIEBO - Klub Książki Polskiej
ZAGUBIONE NIEBO, Katarzyna Grochola
Literackie, okładka: miękka
Maj 2014 - Niekwestionowana królowa polskiej literatury obyczajowej, wierni czytelnicy, ponad 1.200.000 sprzedanych egzemplarzy! Nowa książka najpopularniejszej polskiej pisarki to ciepła, mądra i pełna humoru lektura dla wszystkich tych, którym wydaje się, że świat się kończy, podczas gdy on się dopiero...
Nasza cena: $ 18.75
chwilowo brak towaru Chwilowo brak
ZAKOCHANY%20DUCH - Klub Książki Polskiej
ZAKOCHANY DUCH, Carroll Jonathan
Rebis, okładka: miękka
Od dawna oczekiwana przez czytelników najnowsza powieść Zakochany duch Jonathana Carrolla oparta jest na klasycznym motywie romantycznego trójkąta miłosnego. W tej samej zjawiskowo pięknej kobiecie zakochuje się dwóch mężczyzn. Rywali dzieli tylko drobny szczegół jeden z nich jest... duchem.
Nasza cena: $ 13.50
ZA%A3ATWI%C6%20BY%A3EGO - Klub Książki Polskiej
ZAŁATWIĆ BYŁEGO, Jane Heller
Sonia Draga, okładka: miękka
Kobiety odnoszą dziś zawodowe sukcesy na równi z mężczyznami. Zarządzają dużymi firmami, zasiadają w senacie i wykonują precyzyjne operacje na ludzkim mózgu. Niestety padają też coraz częściej ofiarą facetów, którzy chcą się dobrać do ich konta...
Nasza cena: $ 15.75
ZAMET%20Tom%20I-II - Klub Książki Polskiej
ZAMET Tom I-II, Stephenson Neal
MAG, okładka: miękka
Cykl Barokowy wymyka się wszelkim klasyfikacjom. Trudno określić jego przynależność gatunkową, wskazać poprzedników czy nadać mu etykietkę - poza etykietką powieści absolutnie genialnej. Stephenson ma niepowtarzalny dar: skomplikowane idee przedstawia w sposób zarazem prosty, zabawny, rozczulający i przyprawiający o dreszcze. Akcja pierwszego tomu cyklu - Żywego srebra - zaczyna się w roku 1713 w Bostonie. Diaboliczny Europejczyk, Enoch Root, przybywa do Ameryki w poszukiwaniu Daniela Waterhouse'a, jedynego człowieka, który mógłby doprowadzić do pojednania Leibniza z jego wielkim rywalem Isaakiem Newtonem.
Nasza cena: $ 20.00
ZAMET%20Tom%20II - Klub Książki Polskiej
ZAMET Tom II, Stephenson Neal
MAG, okładka: miękka
Jest rok 1689. Grupa galerników - wśród nich Jack Shaftoe, znany również jako król wagabundów, Jack Półkuśka - więzionych przez Berberów opracowuje szatański plan, który ma im pozwolić odzyskać wolność i zdobyć fortunę. W ten sposób rozpoczyna się ciąg niezwykłych przygód, bitew, pościgów, ryzykownych ucieczek i krwawych pojedynków; niebezpieczny wyścig po srebro... po złoto... nie, to też mało powiedziane: wyścig po legendarny skarb, który narazi nieustraszonych awanturników na gniew możnych i szalonych tego świata, na złość alchemików, jezuitów, flot wojennych, pirackich królowych i mściwych despotów na wszystkich morzach i oceanach naszego globu.
Nasza cena: $ 12.00
ZAPISKI%20SPRZEDAWCY%20KOBIET - Klub Książki Polskiej
ZAPISKI SPRZEDAWCY KOBIET, Giorgio Faletti
Swiat Ksiazki, okładka: miękka
Grudzień 2012 - Nowy kryminał twórcy "Ja zabijam" i "Jestem Bogiem" Niejaki Bravo, cyniczny sprzedawca kobiet, poznaje Carlę. Dziewczyna sprowadza na niego kłopoty jak z koszmarnego snu... Szeroko zakrojona powieść sensacyjna w klimacie noir z akcją w 1978 roku. Całe Włochy przeżywają porwanie przez...
Nasza cena: $ 15.75
ZEGAREK%20Z%20R%D3%AFOWEGO%20Z%A3OTA - Klub Książki Polskiej
ZEGAREK Z RÓŻOWEGO ZŁOTA, Evans Richard Paul
Znak, okładka: miękka
Czy zaznajemy szczęścia jedynie po to, by wkrótce obawiać się, że nas opuści? "Zegarek z różowego złota" Richarda Paula Evansa to poruszająca opowieść o miłości i przyjaźni silniejszych od lęku o własne życie.
Nasza cena: $ 14.75
Z%A3OTA%20SZANSA - Klub Książki Polskiej
ZŁOTA SZANSA, Krentz Jayne Ann
Amber, okładka: miękka
Philadelphia Fox jest załamaną śmiercią Crissie, swojej przyjaciółki sprzed lat. Jednak gdy spotyka jej męża... zakochuje się w nim wbrew sobie, choć Nick Lightfoot pozostaje dla niej zagadką.
Nasza cena: $ 12.50
ZWYCI%CA%AFCY - Klub Książki Polskiej
ZWYCIĘŻCY, Steel Danielle
Amber, okładka: twarda
Wzruszająca opowieść o odwadze i marzeniach, triumfie nad tragedią i znalezieniu wewnętrznej siły, by znów zwyciężać. Siedemnastoletnia Lily Thomas marzy o olimpijskim złocie i poświęca wszystko dla narciarskiej kariery. Tragiczny wypadek w jednej chwili przekreśla jej nadzieje, a...
Nasza cena: $ 19.75
chwilowo brak towaru Chwilowo brak
%AFONA%20PODR%D3%AFNIKA%20W%20CZASIE - Klub Książki Polskiej
ŻONA PODRÓŻNIKA W CZASIE, Niefenegger Audrey
Świat Książki, okładka: miękka
romans przygodowy z elementami science fiction dzieje 80 lat niezwykłej miłości do roku ... 2053 humor, lekki styl, ogólnoludzkie refleksje Światowy bestseller Książka przetłumaczona na 35 języków 1,5 miliona egzemplarzy sprzedanych na świecie Henry, bibliotekarz z Chicago, jest zaburzony ... chronologicznie. Nie ma wpływu na to, gdzie i kiedy zniknie o raz w jakim miejscu i czasie się pojawi.
Nasza cena: $ 8.00
%AFYCIE%20MA%20SMAK - Klub Książki Polskiej
ŻYCIE MA SMAK, Małgorzata Kalicińska
Filia, okładka: miękka
Maj 2014 - Opowiadania o biebrzańskim rozlewisku, o podróżach na koniec świata, nieoczekiwanych powrotach i jedzeniu. Okraszone wspaniałymi przepisami na pachnący koperkiem chłodnik, pyszną zupę migdałową i cytrynową, oraz inne aromatyczne zupy i buliony. Opowieści o życiu, o tym jak ważne ...
Nasza cena: $ 18.50
chwilowo brak towaru Chwilowo brak

© Klub Książki Polskiej. All rights reserved. Polish Books and more...