W Twoim koszyku jest artykułów: 0
Login
polish books,polish bookstore
toppanel_tl.gif, 0 kB
Kategoria:
Tytuł
Autor:
Wydawca:
MULTIMEDIA
NAKLEJKI
Official PayPal Seal

Obyczajowe,hist., romanse / Romances
BALSAM%20DLA%20DUSZY%20ZAKOCHANEJ - Klub Książki Polskiej
BALSAM DLA DUSZY ZAKOCHANEJ, Canfield Jack
REBIS, okładka: twarda
Te czułe, płynące prosto z serca, inspirujące i prawdziwe historie są hołdem złożonym miłości, która potrafi pokonać czas, odległość, życiowe trudności, a nawet śmierć. Losy opisanych w tej książce par oraz sekrety budowania i przetrwania ich związków są wzruszające, ale też podnoszą na duchu. Niektóre z tych opowieści pomogą ci na nowo wzniecić ogień w twoim związku, inne sprawią, że docenisz wpływ miłości na rozwój osobowości. Jeszcze inne dadzą pewność, że chociaż miłość dotyka każdego z nas w inny sposób, nigdy nie pozostajesz sam ze swoimi doświadczeniami. Balsam dla duszy zakochanej jest książką dla każdego, kto kiedykolwiek był zakochany, jest zakochany teraz lub ma nadzieję na miłość. Opowiadania te pozostawią niezatarty ślad w twoim sercu, zainspirują do życia przepełnionego radością, miłością i wdzięcznością.
Nasza cena: $ 11.00
BELLAGRAND - Klub Książki Polskiej
BELLAGRAND, Paullina Simons
Swiat Książki, okładka: miękka
Listopad 2014 - Poświęcili wszystko, by być razem, lecz miłość była jedynie początkiem ich wspólnej podróży przez życie... Bellagrand to kolejny po Dzieciach wolności tom opowiadający o losach rodziców Aleksandra - bohatera bestsellerowej trylogii Jeździec miedziany.
Nasza cena: $ 17.99
BIA%A3A%20CZAROWNICA - Klub Książki Polskiej
BIAŁA CZAROWNICA, Hilliges Ilona Maria
Świat książki, okładka: miękka
Prawdziwa historia Europejki zakochanej w afrykańskim księciu wielki romans, tragiczne wypadki, ciemne interesy, afrykańska magia obraz Nigerii XX wieku zachowującej pradawne zwyczaje Autorka, mimo rozwodu z mężem Nigeryjczykiem, postanowiła zamieszkać w...
Nasza cena: $ 6.25
BIA%A3E%20ZEBY - Klub Książki Polskiej
BIAŁE ZEBY, Smith Zadie
Znak, okładka: miękka
Archie jest życiowym nieudacznikiem, który wszelkie decyzje podejmuje, rzucając monetą. Clara Bowden, córka świadków Jehowy, zanim stała się pięknością i żoną Archiego, była brzydulą z Jamajki. Samad, który za wszelką cenę stara się zachować religijną tożsamość, walczy ze słabościami i zbliżającą się pięćdziesiątką. W Białych zębach spotkamy istną paradę osobliwych postaci.
Nasza cena: $ 7.00
BRYLAND%20PINDORA - Klub Książki Polskiej
BRYLAND PINDORA, Katie Hickman
Swiat Ksiazki, okładka: miękka
Przejdżmy ukrytymi alejkami siedemnastowiecznej Wenecji, by zaglębić się w jej tajemne ogrody i poznać niezwykłą historię zakazanego uczucia, pomyłek dotyczących tożsamości bohaterów oraz bezcennego brylantu.
Nasza cena: $ 16.00
BRZYDKA%20KSI%CA%AFNICZKA - Klub Książki Polskiej
BRZYDKA KSIĘŻNICZKA, Eloisa James
Amber, okładka: miękka
Lipiec 2014 - Autorka bestsellerowych romansów z epoki regencji opowiada urzekającą baśń o brzydkim kaczątku, pełną humoru i namiętności. O Teodorze Saxby cały Londyn mówi Brzydka Księżniczka. Ona jednak wyobraża sobie, że mężczyzna taki jak James Ryburn naprawdę ją pokochał.
Nasza cena: $ 15.00
BUTIK%20NA%20ASTOR%20PLCE - Klub Książki Polskiej
BUTIK NA ASTOR PLCE, Stephanie Lehmann
MUZA, okładka: miękka
Luty 2015 - Dwie kobiety, które dzieli stulecie, okazują się zaskakująco podobne - łączy je talent do interesów, potrzeba niezależności oraz życiowe wyzwania, z którymi muszą się mierzyć. Butik na Astor Place to wciągająca powieść, której akcja rozgrywa się w Nowym Jorku w dwóch planach czasowych,...
Nasza cena: $ 18.25
CARRE%20W%20WIELKIM%20MIE%A6CIE - Klub Książki Polskiej
CARRE W WIELKIM MIEŚCIE, Candace Bushnell
Znak, okładka: miękka
Carrie Bradshaw po raz pierwszy przybywa do Nowego Jorku, by podjąć naukę na wakacyjnym kursie kreatywnego pisania. Od razu pojawia się na prestiżowym przyjęciu świata artystycznego Wielkiego Jabłka i poznaje mocno starszego od siebie słynnego pisarza, który nie kryje fascynacji jej urodą. Jak...
Nasza cena: $ 16.25
CICHO%20SZA - Klub Książki Polskiej
CICHO SZA, Lisa Scottoline
Prószyński, okładka: miękka
Styczeń 2015 - Czym tak naprawdę jest rodzicielstwo? Jak daleko możemy się posunąć, by ochronić tych, których kochamy? To pytania, które pojawiają się podczas lektury Cicho sza, przejmującej powieści napisanej przez laureatkę Nagrody Edgara Lisę Scottoline. Jake Buckman nie najlepiej dogaduje się ze swoim synem.
Nasza cena: $ 17.50
CIENIE%20W%20MROKU - Klub Książki Polskiej
CIENIE W MROKU, Paver Michelle
WAB, okładka: miękka
Trzeszczący lód, przytłaczająca cisza i puste arktyczne przestrzenie, w których czai się zło... "Cienie w mroku" to trzymający w napięciu thriller znanej angielskiej pisarki, autorki bestsellerowej serii "Kroniki Pradawnego Mroku". Dwudziestoośmioletni Jack, ubogi i samotny, dawno już porzucił marzenie o zostaniu fizykiem i podjął pracę w fabryce papeterii.
Nasza cena: $ 16.50
CNOTLIWY%20KSI%A1%AFE - Klub Książki Polskiej
CNOTLIWY KSIĄŻE, Starkey David
Amber, okładka: miękka
Światły erudyta, wrażliwy miłośnik sztuki, utalentowany kompozytor, romantyczny poeta, zręczny jeździec, znakomity łucznik, rycerski wojownik, pobożny katolik? W jaki sposób młodzieniec obdarzony tak licznymi cnotami zmienił się w odrażającego tyrana? Henryk VIII nie urodził się, by rządzić. Był drugim synem Henryka VII - uzurpatora na angielskim tronie. Gdyby nie nagła śmierć starszego brata, najpotężniejszy król Anglii nigdy nie włożyłby korony.
Nasza cena: $ 14.25
CO%A6%20DO%20STRACENIA - Klub Książki Polskiej
COŚ DO STRACENIA, Cora Carmack
Jaguar, okładka: miękka
Czerwiec 2014 - Opis: Bestseller "New York Timesa" i "USA Today" Bliss Edwards jest miła, sympatyczna i poukładana. Studiuje na ostatnim roku aktorstwa w college′′u. Ma fantastycznych przyjaciół i... wciąż jest dziewicą. Wkurzona tym, że jako jedyna z licznego grona znajomych nigdy nie uprawiała seksu, Bliss... Więcej
Nasza cena: $ 16.25
CO%A6%20PO%AFYCZONEGO - Klub Książki Polskiej
COŚ POŻYCZONEGO, Emily Giffin
Otwarte, okładka: miękka
Przebojowa Darcy i rozważna Rachel są najlepszymi przyjaciółkami. Mimo różnic charakterów darzą się pełnym zaufaniem. Jedna noc wszystko zmienia. Kiedy Rachel budzi się u boku Deksa, narzeczonego Darcy, wie, że nic już nie będzie takie jak dawniej. Bo Rachel zakochuje się w Deksie, a data jego ślubu jest coraz bliżej.
Nasza cena: $ 14.00
DO%20TRZECH%20RAZY%20NATLIE - Klub Książki Polskiej
DO TRZECH RAZY NATLIE, Olga Rudnicka
Prószyński, okładka: miękka
Styczeń 2015 - Kryminalna zagadka, komiczne sytuacje i ciekawie zarysowani bohaterowie - Olga Rudnicka kontynuuje opowieść o perypetiach sióstr Sucharskich i czyni to w najlepszym stylu! W powieści Do trzech razy Natalie jest wszystko, do czego przyzwyczaiły nas poprzednie części - żart, suspens i...
Nasza cena: $ 16.00
DOM%20NA%20JEZIORZE - Klub Książki Polskiej
DOM NA JEZIORZE, Sarah Jio
Między słowami, okładka: miękka
Luty 2015 - Pełna uroku książka autorki bestsellerowych Marcowych fiołków - o miłości, stracie i tajemnicach z przeszłości. Bohaterką powieści Dom na jeziorze jest Ada pełniąca funkcję zastępcy redaktora naczelnego w poczytnym nowojorskim magazynie. Pogrążona w żałobie, nie potrafi cieszyć z zawodowych sukcesów.
Nasza cena: $ 16.25
DRUGA%20SZANSA - Klub Książki Polskiej
DRUGA SZANSA, Danielle Steel
Między słowami, okładka: miękka
tyczeń 2015 - Co wyniknie ze związku zatwardziałej singielki i statecznego wdowca? W powieści Druga szansa amerykańska królowa romansu opowiada pasjonującą historię o miłości i wyzwaniach, jakie stawia przed nami los. Czterdziestodwuletnia Fiona Monaghan, redaktor naczelna magazynu o modzie, jest...
Nasza cena: $ 16.50
chwilowo brak towaru Chwilowo brak
DZIEWCZYNY%20DO%20WYNAJ%CACIA - Klub Książki Polskiej
DZIEWCZYNY DO WYNAJĘCIA, Irena Matuszkiewicz
, okładka: miękka
Nasza cena: $ 15.99
DZIKA%20DROGA - Klub Książki Polskiej
DZIKA DROGA, Cheryl Strayed
Znak, okładka: miękka
Styczeń 2015 - Podróż, która odmieniła życie doświadczonej przez los młodej kobiety. W wieku dwudziestu dwóch lat Cheryl Strayed straciła wszystko. Najpierw rozpadło się jej małżeństwo, potem nastąpiła seria miłosnych pomyłek, a na końcu spotkała ją wielka tragedia - śmierć najbliższej osoby.
Nasza cena: $ 18.00
EWANGELIA%20OGNIA - Klub Książki Polskiej
EWANGELIA OGNIA, Faber Michel
WAB, okładka: twarda
Niepozorny badacz kultury antycznej Theo Griepenkerl przypadkowo dokonuje w Iraku odkrycia, które może oznaczać dla świata rewolucję. Podczas wizyty w splądrowanym muzeum w Mosulu znajduje zwoje, które spoczywały w ukryciu dwa tysiące lat. I w ten sposób trafia na tekst nieznanego dotąd świadectwa o Jezusie, starszego niż wszystkie źródła chrześcijańskie. Jego autor, Malchus, był naocznym świadkiem zdrady Judasza i śmierci Chrystusa na krzyżu.
Nasza cena: $ 12.90
FIKO%A3KI%20NA%20TRZEPAKU - Klub Książki Polskiej
FIKOŁKI NA TRZEPAKU, Kalicińska Małgorzata
Zysk i s-ka, okładka: miękka
Tym razem Autorka bestsellerowej mazurskiej sagi postanowiła, wykorzystując doskonałą pamięć, spisać dla własnych dzieci wspominki z podwórka, wakacji, uroczystości oraz zwykłych zajść rodzinnych. Smak lodów z prawdziwą wanilią, bary mleczne czy fikołki na trzepaku dzisiaj urastają już do nostalgicznych wspomnień.
Nasza cena: $ 10.00
FIOLKOWA%20TAJEMNICA - Klub Książki Polskiej
FIOLKOWA TAJEMNICA, Feather Jane
Amber, okładka: miękka
Pułkownik Julian St. Simon uwalnia z rąk Francuzów słynną rozbójniczkę La Violette. Ma nakłonić ją, by wyjawiła ważne strategicznie sekrety. Dziewczyna zgadza się, ale pod pewnym warunkiem. Chce, aby Julian zabrał ją do Anglii i przeistoczył w prawdziwą damę.
Nasza cena: $ 12.00
FLORENCKIE%20LATO - Klub Książki Polskiej
FLORENCKIE LATO, Judith Lennox
Proszynski i S-ka, okładka: miękka
Porywający romans pełen sekretów, zdrady i pasji... Siostry Tessa i Frederica Nicolson spędzają ostatnie beztroskie lato 1933 roku w pięknej Villi Millefiore w pobliżu Florencji. Cztery lata później włoskie wakacje są jedynie dalekim wspomnieniem, a Tessa, jako wzięta modelka,...
Nasza cena: $ 16.25
FOTEL%20OR%A3A - Klub Książki Polskiej
FOTEL ORŁA, Fuentes Carlos
Świat Książki, okładka: miękka
Napisana w formie listów powieść, będąca oskarżeniem zgubnego pragnienia władzy i fascynacji polityką, ale jednocześnie pięknym romansem. Meksyk rok 2020. W noworocznym orędziu prezydent Meksyku, Lorenzo Teran, zapowiedział zaostrzenie polityki kraju wobec USA. W odpowiedzi Amerykanie odłączyli satelitę komunikacyjnego zapewniającego łączność na terenie Meksyku.
Nasza cena: $ 6.00
FRANCUSKI ROMANS, Katie Fforde
Sonia Draga, okładka: miękka
Wrzesień 2014 - Gina i Sally Makepiece odziedziczyły stoisko we Francuskim Domu - centrum z antykami ukrytym w samym sercu angielskiej wsi. Gina postanawia wprowadzić Francuski Dom i jego gderliwego właściciela w dwudziesty pierwszy wiek. Uzbrojony we wszystkie atrybuty współczesnego pana Rochestera, Matthew..
Nasza cena: $ 16.50
GRA%20O%20W%A3ADZ%CA - Klub Książki Polskiej
GRA O WŁADZĘ, Steel Danielle
Między słowami, okładka: miękka
Maj 2014 - W zdominowanym przez mężczyzn świecie biznesu Fiona wspięła się na sam szczyt. Zawodowy sukces odniosła jednak kosztem rodzinnego szczęścia: jej małżeństwo rozpadło się, a kolejni kandydaci na partnerów bali się związać z inteligentną, przebojową kobietą. Z upływem lat Fiona zaczęła...
Nasza cena: $ 18.75
chwilowo brak towaru Chwilowo brak
GRZECHY%20MATKI - Klub Książki Polskiej
GRZECHY MATKI, Danielle Steel
Amber, okładka: twarda
Luty 2013 - Najnowszy bestseller pierwszej damy powieści obyczajowej, autorki książek wydanych w rekordowym nakładzie 590 milionów egzemplarzy Emocjonująca, wzruszająca i pełna nadziei opowieść o rodzinie, o ironii losu, który sprawia, że dzieci powtarzają potępiane grzechy matki, i o miłości, która...
Nasza cena: $ 19.99
chwilowo brak towaru Chwilowo brak
HOMO%20FABER - Klub Książki Polskiej
HOMO FABER, Frisch Max
Świat Książki, okładka: twarda
Homo Faber to powieść o sprawach miłości i śmierci, to historia kogoś, kto pada ofiarą swej przeszłości, próbując od niej uciec. Znajdziemy tu nową wersję mitu Edypa, jak również przejmujący obraz sytuacji człowieka w świecie zdominowanym przez współczesną cywilizację.
Nasza cena: $ 7.50
INTRYGANTKI - Klub Książki Polskiej
INTRYGANTKI, Schmitt Eric Emmanuel
Znak, okładka: miękka
Oto nienawiść, która nie cofnie się przed niczym. Oto namiętność, która wybaczy nawet najgorsze winy. Dzieli je od siebie zaledwie mały krok.
Nasza cena: $ 14.00
JAK%20MI%A3O%20W%20CANNES - Klub Książki Polskiej
JAK MIŁO W CANNES, Holden Wendy
Albatros, okładka: miękka
Sprawnie i z humorem napisana powieść obyczajowa autorki Fatalnej sławy. Kate Clegg - dziennikarka w lokalnym tygodniku, spec od relacji z prowincjonalnych konkursów. Mieszka z rodzicami i za wszelką cenę pragnie wyrwać się z Slackmucklethwaite. Marzy jej się wielki świat i prawdziwa kariera dziennikarska. Kiedy tygodnik wpada w ręce magnata prasowego i zamienia się w bezwartościowe pisemko pełne reklam, Kate grozi zwolnienie.
Nasza cena: $ 12.90
JAK%20W%20NIEBIE - Klub Książki Polskiej
JAK W NIEBIE, Julia Quinn
Amber, okładka: miękka
Styczeń 2012 - Lady Honoria Smythe-Smith zamierza znaleźć męża - im szybciej, tym lepiej. W ostatnim sezonie miała kilku starających się o jej rękę, ale nie wiadomo czemu ich wizyty raptem się urwały. Doroczny bal Smythe-Smithów uświetniony rodzinnym koncertem byłby wspaniałą okazją, by oczarować...
Nasza cena: $ 12.00
JEDNA%20BOGATA%20DRUGA%20BIEDNA - Klub Książki Polskiej
JEDNA BOGATA DRUGA BIEDNA, Lesley Lokko
Swiat Książki, okładka: twarda
Miłość, przyjażń, zdrada i zemsta w wielowątkowej opowieści o naturze kobiet i zaskakujących meandrach losu.
Nasza cena: $ 15.50
JULIO%2C%20GDZIE%20JESTE%A6 - Klub Książki Polskiej
JULIO, GDZIE JESTEŚ, Fielding Joy
Świat Książki, okładka: twarda
Nowa świetna powieść psychologiczno-obyczajowa autorki "Szeptów i kłamstw". Czy rzeczywiście dobrze znamy swych najbliższych? Czy dobrze znamy samych siebie? Szukając swej córki Julii, bohaterka będzie musiała przewartościować swoje życie. Przez dwa tygodnie energicznego śledz-twa nawiąże...
Nasza cena: $ 13.00
KABALISTA - Klub Książki Polskiej
KABALISTA, Kimpen Geert
Cyklady, okładka: miękka
Sensacyjna powieść oparta na historii życia Chaima Witala, który w XVI wieku spisał nauki słynnego nauczyciela kabały Izaaka Lurii. Dzięki literackim zdolnościom Chaima mądrość żydowskiego Mistrza, twórcy nowej kabalistycznej szkoły, przetrwała do dziś. Chaim, ambitny chłopak z Safedu w północnej Galilei, gdzie działają najwybitniejsi adepci kabały, gorliwie przykłada się do nauki, marząc o karierze pisarskiej.
Nasza cena: $ 15.00
KAMIENIO%A3OM%20CEZANNE%27A - Klub Książki Polskiej
KAMIENIOŁOM CEZANNE'A, Pope Barbara Corrado
Prószyński i S-ka, okładka: miękka
Sierpień 1885 roku, Aix-en-Provence. Na dnie spieczonego słońcem kamieniołomu spoczywają zwłoki pięknej kobiety, nieopodal na ciernistej gałęzi powiewa strzęp płótna malarskiego. Czy Paul Cézanne może być zabójcą Solange Vernet? Młody i niedoświadczony sędzia śledczy Bernard Martin ma tylko dwa tygodnie na udowodnienie, że mordercą jest albo obsesyjnie zakochany w Vernet artysta malarz, albo jej długoletni kochanek, angielski geolog Charles Westerbury.
Nasza cena: $ 11.75
KILKA%20PRZYPADK%D3W%20SZCZ%CA%A6LIWYCH - Klub Książki Polskiej
KILKA PRZYPADKÓW SZCZĘŚLIWYCH, Magdalena Zimny-Louis
Prószyński, okładka: miękka
Styczeń 2014 - Powieść obyczajowa z dużą dozą przewrotnego humoru o paru pokoleniach kilku rodzin, których wszyscy członkowie wierzą, że gdzieś, kiedyś musi być lepiej. Wszystko co nam się przydarza, wielkiego czy ważnego, zawsze zaczyna się małą niepozorną kropką na czarnym lub białym tle.Gdyby Jose Torres...
Nasza cena: $ 15.75
KOBIETA%20DO%20ZADAN%20SPECJALNYCH - Klub Książki Polskiej
KOBIETA DO ZADAN SPECJALNYCH, Czarkowska Iwona
Replika, okładka: miękka
Iwona Czarkowska powraca z kolejną zwariowaną i absolutnie kobiecą powieścią, w której humor i pogoda ducha okazują się być lekarstwem na wszystko.
Nasza cena: $ 13.50
KODEKS%20MAJ%D3W - Klub Książki Polskiej
KODEKS MAJÓW, Reading Mario
Albatros, okładka: miękka
Adam Sabir, autor książki o Nostradamusie, kierując się wskazówkami zawartymi w przepowiedni słynnego wizjonera, wyrusza wraz z byłym kapitanem policji, Jorisem Calque, do Meksyku, by odnaleźć tajemniczy przedmiot - kryształową czaszkę.
Nasza cena: $ 17.50
KOLEKCJONER - Klub Książki Polskiej
KOLEKCJONER, Nora Roberts
Burda, okładka: twarda
Maj 2014 - Miłość, zbrodnia i fascynujący świat handlu sztuką... "Kolekcjoner" to wciągająca powieść jednej z najpopularniejszych amerykańskich autorek romansów. Lila Emerson nigdzie nie zapuszcza korzeni. Z zawodu jest opiekunką domów i pisarką. Praca, mieszkanie, partner...
Nasza cena: $ 19.99
chwilowo brak towaru Chwilowo brak
KSI%CAGA%20POWIETRZA%20I%20CIENI - Klub Książki Polskiej
KSIĘGA POWIETRZA I CIENI, Gruber Michael
Świat Książki, okładka: twarda
Thriller autora "Nocy jaguara". Gdzie został ukryty manuskrypt nieznanej sztuki Szekspira? Nikt nie potrafi rozszyfrować starych dokumentów z informacjami, a wielkie pieniądze dla znalazcy kuszą, niespodziewanie krzyżując losy kilku osób. Są wśród nich: Jake Mishkin - prawnik i notoryczny kobieciarz, Albert Crosetti - maniak dobrego kina, oraz tajemnicza introligatorka Carolyn Rolly... Frapujące połączenie thrillera z czasów elżbietańskich, współczesnego kryminału i oryginalnego romansu.
Nasza cena: $ 13.75
KTO%20SIEJE%20WIATR - Klub Książki Polskiej
KTO SIEJE WIATR, Virginia C. Andrews
Swiat Ksiazki, okładka: miękka
Skandalizująca opowieść o kazirodczej miłości, rodzinnych sekretach, nienawiści i odkupieniu win - "Kto wiatr sieje..." to czwarta część mrocznej sagi o rodzinie Dollangangerów. Bart, syn Cathy i Chrisa, obchodzi właśnie dwudzieste piąte urodziny. Zgodnie z wolą babki zostaje tego...
Nasza cena: $ 16.25
KUPIECKA%20BARONOWA - Klub Książki Polskiej
KUPIECKA BARONOWA, Ines Thorn
Swiat Ksiazki, okładka: miękka
III tom sagi o wielopokoleniowej frankfurckiej rodzinie kupieckiej. Jest rok 1792. Francuskie oddziały rewolucjonistów stoją pod bramami Frankfurtu. Z powodu niedawnej śmierci męża, Theda Geisenheimer musi stanąć na czele rodzinnego domu kupieckiego i zadbać o dorastające dzieci: Jago,...
Nasza cena: $ 9.75
LEKCJE%20FRANCUSKIEGO - Klub Książki Polskiej
LEKCJE FRANCUSKIEGO, Hilary Reyl
Albatros, okładka: twarda
Luty 2015 - Kate, świeżo upieczona absolwentka Yale, wyjeżdża do Paryża, by podjąć tam pracę asystentki znanej amerykańskiej fotograf Lydii Schell. To dla młodej, ambitnej kobiety okazja, by znaleźć się w tętniącym życiem centrum kulturalnym Europy i powtórnie zobaczyć miasto, w którym spędziła dwa lata.
Nasza cena: $ 17.25
LORD%20JOHN%20I%20SPRAWA%20OSOBISTA - Klub Książki Polskiej
LORD JOHN I SPRAWA OSOBISTA, Gabaldon Diana
Świat Książki, okładka: miękka
Autorka umiejscawia akcję powieści w Londynie, w czerwcu, 1757 roku. Bohater powieści Lord John Grey znajduje się w centrum burzy politycznej, która właśnie przetacza się nad 18-wieczną Brytanią. Jakobini ciągle stanowią zagrożenie, a odwieczny wróg Anglii, Francja, próbuje wykorzystać...
Nasza cena: $ 9.50
MALOWANY%20POCA%A3UNEK - Klub Książki Polskiej
MALOWANY POCAŁUNEK, Hickey Elizabeth
Świat Książki, okładka: twarda
Powieść o skandalizującym życiu Gustava Klimta- dzieje wieloletniego związku artysty z Emilią, jego uczennicą, miłość i sztuka w Wiedniu przełomu XIX i XX wieku Nastrojowa opowieść z czasów "belle époque" o miłości tak zmysłowej jak sztuka samego Klimta- twórcy przepełnionych erotyzmem,...
Nasza cena: $ 10.50
MAMUSIU%20DLACZEGO - Klub Książki Polskiej
MAMUSIU DLACZEGO, David Thomas
Hachette, okładka: miękka
"Przez większość czasu sądziłem, że mam najcudowniejszą mamę na świecie. Ale czasami coś się z nią działo i wtedy zmieniała się" Poruszając a opowieść o przemocy, zdradzie i przebaczeniu. Książka ta to autobiograficzna opowieść o traumatycznym, pełnym bólu i łez dzieciństwie Davida...
Nasza cena: $ 16.99
MATKA%20PEARL - Klub Książki Polskiej
MATKA PEARL, Maureen Lee
Swiat Ksiazki, okładka: miękka
Dlaczego Amy zabiła ukochanego męża i co przydarzyło się ich córeczce Pearl? Jest rok 1971. Amy wychodzi z więzienia po dwudziestu latach, które odsiedziała za zabójstwo męża. Jej córka Pearl jest już dorosła. Teraz będzie musiała się zmierzyć z tajemnicą, tak długo ukrywaną przez matkę......
Nasza cena: $ 17.00
MI%A3O%A6C%20JEST%20JAK%20TOSKA%D1SKI%20DESER - Klub Książki Polskiej
MIŁOŚC JEST JAK TOSKAŃSKI DESER, Elisabetta Flumari, Gabriella Giacometti
Amber, okładka: miękka
Czerwiec 2014 - Anna Mucha poleca romantyczną opowieść o miłości i o gotowaniu w Toskanii "Ta książka jest jak czekoladowe ciastko. Niby doskonale wiesz, jak smakuje, a jednak nieustająco cię zachwyca". Pewna urocza restauracyjka na toskańskiej wsi. Pewna dziewczyna, która wraca tu zacząć wszystko od nowa. Wydawnictwo: Amber , Czerwiec 2014 Seria: Powieść Obyczajowa ISBN: 978-83-2415-007-6 Liczba stron: 320 Wymiary: 130 x 205 mm Sprawdź inne tytuły: Elisabetta Flumeri , Gabriella Giacometti Kategorie: Proza obca > Powieść Anna Mucha poleca romantyczną opowieść o miłości i o gotowaniu w Toskanii "Ta książka jest jak czekoladowe ciastko. Niby doskonale wiesz, jak smakuje, a jednak nieustająco cię zachwyca". Pewna urocza restauracyjka na toskańskiej wsi. Pewna dziewczyna, która wraca tu zacząć wszystko od nowa. I pewne menu doskonałe dla zakochanych.
Nasza cena: $ 16.50
MNICH%20W%20SUTERENIE - Klub Książki Polskiej
MNICH W SUTERENIE, Farrington Tim
Świat Książki, okładka: twarda
Pełna wzruszeń powieść o miłości i wierze, powieść, która daje nadzieję na pozytywne zmiany również w naszym życiu, jeżeli tylko wyjdziemy im naprzeciw i otworzymy własne serca.
Nasza cena: $ 12.50
MUSKAJ%A1C%20AKSAMIT - Klub Książki Polskiej
MUSKAJĄC AKSAMIT, Waters Sarah
Prószyński i S-ka, okładka: twarda
Anglia, schyłek XIX wieku. W uporządkowane życie Nancy Astley, córki sprzedawcy ostryg, niespodziewanie wkracza Kitty Butler, gwiazda wodewilu. W pogoni za marzeniami Nancy opuszcza rodzinną miejscowość i wraz z nową przyjaciółką wyrusza na podbój Londynu, gdzie wkrótce sama staje na scenie...
Nasza cena: $ 10.50
NA%20DRUGIM%20BRZEGU%20BOSFORU - Klub Książki Polskiej
NA DRUGIM BRZEGU BOSFORU, Theresa Revay
Swiat Książki, okładka: miękka
Luty 2015 - Zmierzch dawnego świata, owiane legendą kosmopolityczne miasto i zakazana miłość. Na drugim brzegu Bosforu to pełna rozmachu powieść historyczna autorki bestsellerowej Białej wilczycy. Théresa Révay przenosi czytelników do Stambułu u schyłku Imperium Osmańskiego.
Nasza cena: $ 16.50
NA%20KRAW%CADZI%20NIGDY - Klub Książki Polskiej
NA KRAWĘDZI NIGDY, Redmarski J.A.
Filia
Styczeń 2014 - Pewnego dnia Camryn Benett porzuca swoje dotychczasowe życie i wsiada w pierwszy lepszy autobus. Rusza w nieznane, zabiera ze sobą jedynie pieniądze i telefon. Na trasie spotyka tajemniczego Andrew Parrisha. Mężczyzna jest przystojny, zagadkowy i zachowuje się tak, jakby wczoraj i jutro nie..
Nasza cena: $ 19.50
chwilowo brak towaru Chwilowo brak
NAJGORSZY%20CZ%A3OWIEK%20NA%20%A6WIECIE - Klub Książki Polskiej
NAJGORSZY CZŁOWIEK NA ŚWIECIE, Małgorzata Halber
Znak, okładka: miękka
Styczeń 2015 - Szczera i bezkompromisowa relacja z krainy nałogu. Opowieść o szukaniu nowej drogi i o znajdowaniu odwagi, by wreszcie być sobą. Najgorszy człowiek na świecie to brawurowy debiut Małgorzaty Halber, kontrowersyjnej prezenterki i dziennikarki, felietonistki i rysowniczki.
Nasza cena: $ 17.25
NIE%20ODDAM%20DZIECI - Klub Książki Polskiej
NIE ODDAM DZIECI, Katarzyna Michalak
, okładka: twarda
Kwiecień 2015 - Najmocniejsza powieść Katarzyny Michalak. Roztrzaskuje serce na kawałki, wzbudza skrajne emocje, wzrusza do łez. A przecież ta historia może się przydarzyć każdemu... Michał Sokołowski, młody i utalentowany chirurg oddany swojej pracy, nie zauważa momentu, w którym...
Nasza cena: $ 17.50
chwilowo brak towaru Chwilowo brak
NIE%20WSZYSTKO%20STRACONE - Klub Książki Polskiej
NIE WSZYSTKO STRACONE, Kelly Cathy
Sonia Draga, okładka: miękka
Ciepła, podnosząca na duchu opowieść o sile przyjaźni i wyzwaniach, z jakimi musimy mierzyć się w życiu. Popularna irlandzka pisarka przenosi nas do urokliwego miasteczka Redstone, gdzie ludzie serdecznie witają się ze sobą i przystają na pogawędkę, a sklepy i kawiarnie pełne są wesołego zgiełku.
Nasza cena: $ 18.50
NIEBIESKI%20DIAMENT - Klub Książki Polskiej
NIEBIESKI DIAMENT, Nora Roberts
Mira, okładka: miękka
Wrzesień 2014 - Trzy przyjaciółki i trzy Gwiazdy Mitry - bezcenne niebieskie diamenty Zaginiona gwiazda Tego dnia Cade Parris, prywatny detektyw, spotkał kobietę marzeń. Kiedy stanęła na progu jego biura, aż wstrzymał oddech. Problem w tym, że piękna blondynka nie pamięta, jak się nazywa, kim jest i gdzie... Więcej
Nasza cena: $ 23.00
chwilowo brak towaru Chwilowo brak
NIEWOLNICA%20PORNOBIZNESU - Klub Książki Polskiej
NIEWOLNICA PORNOBIZNESU, LInda Lovelace
Burda, okładka: twarda
Styczeń 2014 - Legendarna aktorka porno Linda Lovelace opowiada historię swojego życia. Jej relacja zainspirowała twórców filmu fabularnego Lovelace, z Amandą Seyfried w roli tytułowej. Linda Boreman miała zaledwie dwadzieścia jeden lat, kiedy poznała Chucka Traynora, mężczyznę, który odmienił jej życie....
Nasza cena: $ 14.99
NIEWYBACZALNE - Klub Książki Polskiej
NIEWYBACZALNE, Isabel Wolff
Prószyński, okładka: miękka
Styczeń 2015 - Autorka popularnych, pełnych humoru romansów opowiada tym razem przejmującą historię o traumatycznych doświadczeniach i woli przetrwania, o pamięci i nadziei. Bohaterką powieści Niewybaczalne jest Jenni, prześladowana przez duchy przeszłości. Pracuje jako ghostwriter, zapisując cudze historie.
Nasza cena: $ 16.99
NIEZAWINIONE%20%A6MIERCI - Klub Książki Polskiej
NIEZAWINIONE ŚMIERCI, Wharton William
Rebis, okładka: miękka
Niezawinione śmierci zajmują w twórczości Whartona niezwykłe miejsce. To powieść autobiograficzna, w której autor dzieli się z czytelnikami rozpaczą i gniewem po tragicznej śmierci swojej córki, zięcia i dwóch wnuczek. Wbrew pozorom jednak jest to opowieść afirmacji życia, o radości, jaką daje miłość, o pogodzeniu się ze śmiercią i głębokim zrozumieniu naszych zmagań z codziennością.
Nasza cena: $ 10.50
OKNO%20Z%20WIDOKIEM - Klub Książki Polskiej
OKNO Z WIDOKIEM, Magdalena Kordel
Sol, okładka: miękka
"Okno z widokiem" to powieść pełna zagadek i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Przeszłość miesza się z teraźniejszością, przez wiele lat skrywane sekrety rodzinne wychodzą na jaw... Grupa studentów archeologii dokonuje wstrząsającego odkrycia, a policjanci choć nieco niekonwencjonalni, wykonują...
Nasza cena: $ 15.99
chwilowo brak towaru Chwilowo brak
OSTATNI%20KATON - Klub Książki Polskiej
OSTATNI KATON, Asensi Matilde
Sonia Draga, okładka: miękka
Od Rzymu, przez Jerozolimę aż do Konstantynopolu śladem wskazówek ukrytych w labiryntach, lochach i katakumbach - fascynująca zagadka i niezapomniana przygoda w jednym.
Nasza cena: $ 19.50
OSTATNIA%20KOCHANKA - Klub Książki Polskiej
OSTATNIA KOCHANKA, Warren Tracy Anne
Amber, okładka: miękka
Tajemnicza i niebezpieczna piękność w upojnej miłosnej rozgrywce w powieści zdobywczyni RITA Award Lord Pendragon jest pochłonięty partią wista zakrapianą wyborną brandy. Nieoczekiwanie do salonu jego rezydencji wdziera się młoda dziewczyna z pistoletem w dłoni. Chce zastrzelić gospodarza, zostaje jednak obezwładniona... Kim jest niedoszła zabójczyni?
Nasza cena: $ 12.00
OSTATNIA%20SZANSA - Klub Książki Polskiej
OSTATNIA SZANSA, Samantha Young
Burda, okładka: twarda
Luty 2015 - Czy Hannah będzie potrafiła uwolnić się od bolesnej przeszłości i zaufać temu, co niesie przyszłość? Autorka bestsellerowych romansów i powieści erotycznych opowiada elektryzującą historię o spotkaniu po latach, namiętności i ostatniej szansie.
Nasza cena: $ 17.99
OSTATNIE%20LATO%20W%20MAYFAIR - Klub Książki Polskiej
OSTATNIE LATO W MAYFAIR, Theresa Revay
Swiat Książki, okładka: miękka
Powieść dla wielbicielek "Jeźdźca miedzianego" i "Białej Wilczycy". Od sal balowych edwardiańskiej socjety po pola bitewne nad Sommą - barwny portret dwóch rodów na tle dekady wielkich zmian. Mayfair, lato 1911. Rodzina Rotherfieldów wydaje bal.
Nasza cena: $ 16.75
PEGAZ - Klub Książki Polskiej
PEGAZ, Danielle Steel
Amber, okładka: twarda
rudzień 2014 - Pierwsza dama literatury obyczajowej opowiada porywającą historię o odwadze, przyjaźni, rodzinnych więzach, dramatycznych wojennych wyborach, miłości i budowaniu życia na nowo. Akcja powieści Pegaz obejmuje pół wieku, dwa kontynenty i dwa pokolenia.
Nasza cena: $ 18.90
chwilowo brak towaru Chwilowo brak
PERFUMY%20PROWANSJI - Klub Książki Polskiej
PERFUMY PROWANSJI, D'Onaglia Frederick
Amber, okładka: miękka
W dzieciństwie kołysały mnie do snu historie opowiadane z prowansalskim akcentem przez moją babkę. Uwielbiam podróżować po Prowansji, zapuszczać się w jej najskrytsze zakątki, z dala od głównych dróg i szlaków turystycznych. To dla mnie niewyczerpane źródło inspiracji - mówi Frédérick D'Onaglia.
Nasza cena: $ 17.00
P%CAKNI%CATE%20ODBICIE - Klub Książki Polskiej
PĘKNIĘTE ODBICIE, Down Barker
Prószyński, okładka: miękka
Marzec 2015 - Zapadająca w pamięć historia, w której ożywają najgorsze lęki każdej świeżo upieczonej matki... Tony bardzo się martwi. Jego żona Anna nie radzi sobie z opieką nad ich nowo narodzonym synkiem. Tak bardzo pragnęła dziecka, a kiedy Jack wreszcie przyszedł na świat, oboje z mężem wprost... Więcej
Nasza cena: $ 17.00
PI%A1TA%20KORONA - Klub Książki Polskiej
PIĄTA KORONA, Gonzalez Javier
Albatros, okładka: miękka
Thriller z historią miłosną w tle, oparty na tajemniczej historii dwóch obrazów - van Dycka, który zniknął z rosyjskiego Ermitrażu podczas II wojny oewiatowej, i Goi, skradzionego z Muzeum Prado w Madrycie w czasie hiszpańskiej wojny domowej. Czasy współczesne, Madryt. Młody biznesmen Jaimie Aguirre wyrusza do Sankt Petersburga, by odszukać miejsce pochówku hiszpańskiego żołnierza, który był miłooecią życia jego ciotki.
Nasza cena: $ 17.50
PIERWSZA%20LEKCJA%20TA%D1CA - Klub Książki Polskiej
PIERWSZA LEKCJA TAŃCA, Peter Pezzelli
Wyd. Literackie, okładka: miękka
Luty 2015 - Mistrz obyczajowej, pachnącej bazylią i pomidorami opowieści powraca w wielkim stylu. Peter Pezzelli po raz kolejny zabiera nas w podróż do amerykańskiej Małej Italii. Bohaterem jego najnowszej powieści jest Fabio Terranova, mieszkający we Włoszech, młody, dobrze zapowiadający się tancerz.
Nasza cena: $ 16.99
PODR%D3%AF%20BEZ%A6LUBNA - Klub Książki Polskiej
PODRÓŻ BEZŚLUBNA, Llewellyn Julia
Prószyński i S-ka, okładka: miękka
Podróż poślubna w pięciogwiazdkowym hotelu w Rzymie - czego można chcieć więcej? W przypadku Amy przydałby się jeszcze mąż. Kiedy jej wesele nie dochodzi do skutku, a zwrot kosztów rezerwacji okazuje się niemożliwy, Amy postanawia spędzić miesiąc miodowy sama, pogrążona w żalu.
Nasza cena: $ 17.50
POMY%A6LNE%20WIATRY - Klub Książki Polskiej
POMYŚLNE WIATRY, Nora Roberts
Harlequin, okładka: miękka
Kwiecień 2014 - Megan O′Riley przeprowadza się wraz z dziewięcioletnim synem na wybrzeże, gdzie ma się zająć finansami w hotelu Calhounów. Chce zapomnieć o trudnej przeszłości. Jest pewna, że już nigdy nie pozwoli sobie na porywy serca. Przyjmuje pozę chłodnej profesjonalistki, którą interesuje tylko praca i...
Nasza cena: $ 15.25
chwilowo brak towaru Chwilowo brak
POWR%D3T - Klub Książki Polskiej
POWRÓT, Izabela Sowa
Znak, okładka: miękka
Sierpień 2014 - Chcesz mieć coś na całe życie - zrób sobie tatuaż, bo z miłością różnie bywa. Dorotka rozczarowała wszystkich - zamiast skończyć ASP, zajęła się robieniem tatuaży, zamiast realizować gotowy scenariusz, zdecydowała się napisać swój własny - wyjechała. Teraz wraca: do kraju, do...
Nasza cena: $ 16.90
chwilowo brak towaru Chwilowo brak
PRAWIE%20JAK%20W%20BAJCE - Klub Książki Polskiej
PRAWIE JAK W BAJCE, Raucher Herman
Albatros, okładka: miękka
Początek lat 50. Ameryka żyje kinem, telewizją i wojną w Korei. do Nowego Jorku przybywa młody Ben Webber i znajduje pracę w wytwórni 20th Century Fox. Powołany do wojska, a później zwolniony ze służby, odkrywa w sobie talent dramatopisarski. W tym samym czasie do Nowego Jorku trafia Ginny...
Nasza cena: $ 14.75
PR%D3BA%20HONORU - Klub Książki Polskiej
PRÓBA HONORU, Nicola Cornick
Harlequin, okładka: twarda
Czerwiec 2014 - Panna Alice Lister odziedziczyła spory majątek po starszej damie, u której pracowała. Miejscowe towarzystwo ledwie ją toleruje. Za to Alice stała się łakomym kąskiem dla dżentelmenów szukających żony z posagiem. Wśród nich wytrwałością w dążeniu do celu wyróżnia się lord Miles Vickery,
Nasza cena: $ 18.25
PRZEPIS%20NA%20SZCZESCIE - Klub Książki Polskiej
PRZEPIS NA SZCZESCIE, Katarzyna Michalak
Filia, okładka: miękka
Cztery kobiety, cztery pory roku, cztery historie: Liliana z Nadziei, Bogusia z Pogodnej, Ewa z Poziomki i Danusia z Wiśniowego Dworku powracają w nastrojowych opowiadaniach na kartach niezwykłej książki okraszonej tradycyjnymi i aromatycznymi przepisami. Miłość, przyjaźń, tęsknoty i marzenia....
Nasza cena: $ 17.99
PRZEZNACZENIE - Klub Książki Polskiej
PRZEZNACZENIE, Marc Levy
Albatros, okładka: miękka
Londyn, rok 1950. Alice ma wyjątkowy dar - rozróżnia i trwale zapamiętuje każdy zapach. Komponowanie perfum, które następnie sprzedaje londyńskim perfumeriom, to jej pasja, a zarazem podstawowe źródło dochodu. Pracuje w samotności, a co weekend spotyka się w swoim mieszkaniu z czwórką oddanych...
Nasza cena: $ 16.75
PRZEZNACZONA%20DO%20GRY - Klub Książki Polskiej
PRZEZNACZONA DO GRY, Indigo Bloome
Czarna Owca, okładka: miękka
Listopad 2012 - Grey to tylko przystawka, czas na danie główne... Zaufanie a zdrada, ciekawość a potrzeba kontroli, pożądanie a miłość - bohaterka "Przeznaczonej do gry" wejdzie w świat skrajnych emocji i doznań. Alexandra Blake ma ustabilizowane życie - jest cenionym doktorem, żoną , matką dwójki dzieci....
Nasza cena: $ 15.25
PRZYJACI%D3%A3KI - Klub Książki Polskiej
PRZYJACIÓŁKI, Dorothy Koomson
Albatros, okładka: miękka
Styczeń 2014 - Rozwiedziony nauczyciel, trzydziestoparoletni samotny mężczyzna, upatruje sobie atrakcyjną piętnastoletnią uczennicę i pod pozorem pomocy w nauce, lansując zdolną, ambitną i piękną dziewczynę, bez trudu ją uwodzi. Serena powoli uzależnia się od Marcusa, stając się jego powolnym narzędziem.... Więcej
Nasza cena: $ 18.00
PSY%20Z%20WIE%AFY%20BABEL - Klub Książki Polskiej
PSY Z WIEŻY BABEL, Parkhurst Carolyn
Świat Książki, okładka: twarda
W jednej chwili życie Paula Iversona zmieniło się dramatycznie. Pewnego dnia powrócił do domu i przekonał się, że jego żona, Lexy, umarła w niejasnych okolicznościach. Jedynym świadkiem zdarzenia była ich suczka, Lorelai, której rozpaczliwe szczekanie sprowadziło pomocy - niemniej za późno.
Nasza cena: $ 8.00
RODZINA%20NA%20POKAZ - Klub Książki Polskiej
RODZINA NA POKAZ, Wilson Kevin
Proszynski i S-ka, okładka: miękka
Pełna ciętego humoru, niezwykle oryginalna i wzruszająca powieść o ludziach rozdartych między tym, co najbardziej kochają. To, co państwo Fang nazywają sztuką, dla ich dzieci jest prawdziwym utrapieniem. Camille i Caleb uważają się za artystów. Tworzona przez nich "sztuka" okazała..
Nasza cena: $ 16.90
ROZBUCHANA%20WYOBRA%AFNIA%20OLIVII%20JOULES - Klub Książki Polskiej
ROZBUCHANA WYOBRAŻNIA OLIVII JOULES, Fielding Helen
Świat Książki, okładka: twarda
Oto Olivia Joules - nieustraszona, olśniewająco piękna, niezależna dziennikarka, pisząca o sprawach związanych z modą i urodą, która niespodziewanie przeistacza się w super szpiega - nowa bohaterka na miarę XXI wieku, stworzona przez Helen Fielding, twórczynię Bridget Jones.
Nasza cena: $ 12.25
ROZGRYWKA%20MAURY - Klub Książki Polskiej
ROZGRYWKA MAURY, Cole Martina
Albatros, okładka: miękka
Martina Cole, najpoczytniejsza współczesna pisarka brytyjska, zasłynęła książkami o sensacyjno-obyczajowej fabule osadzonej w kryminalnym pół- światku Londynu. Maura Ryan i jej czterej bracia rządzą londyńskim podziemiem. W ostatnich latach Maura usunęła się w cień. Zabójstwo jej męża, byłego gliny, zmusza ją do powrotu na scenę.
Nasza cena: $ 14.00
ROZKOSZE%20DAMY - Klub Książki Polskiej
ROZKOSZE DAMY, Jordan Nicole
Amber, okładka: miękka
Marcus Pierce, przystojny arystokrata o podejrzanej reputacji, dziedziczy po wuju tytuł, majątek i aczkolwiek bez entuzjazmu prawną opiekę nad trzema siostrami, swoimi dalekim kuzynkami. Aby pozbyć się problemu, postanawia natychmiast wydać je za mąż
Nasza cena: $ 12.00
RYZYKOWNA%20KOCHANKA - Klub Książki Polskiej
RYZYKOWNA KOCHANKA, Becnel Rexanne
Amber, okładka: miękka
Lucy Drysdale marzy o wyjeździe do Londynu, gdzie znany naukowiec rozpoczyna właśnie cykl fascynujących wykładów. Niestety, jej brat, a zarazem opiekun, nawet nie chce o tym słyszeć. Jakaż jest więc jej radość, gdy hrabina z sąsiedztwa proponuje jej posadę w Londynie , przyzwoitki młodej panny.
Nasza cena: $ 12.00
SAMOTNO%A6%C6%20W%20SIECI.%20TRYPTYK. - Klub Książki Polskiej
SAMOTNOŚĆ W SIECI. TRYPTYK., Wiśniewski Janusz L.
Prószyński i S-ka, okładka: miękka
"S@motność w Sieci" - powieść tak współczesna, że bardziej nie można: z Internetem, pagerem, elektronicznymi biletami lotniczymi, dekodowaniem genomu i SMS-ami. A przy tym tak tradycyjna jak klasyczna historia miłosna. Powieść o miłości w Internecie.
Nasza cena: $ 10.90
SKRYWANA%20PRZESZ%A3O%A6%C6 - Klub Książki Polskiej
SKRYWANA PRZESZŁOŚĆ, Birger Anna
Prószyński Media, okładka: miękka
Laura po latach spędzonych z dala od rodzinnego domu dostaje telegram. Wieści o tym, że jej babka - niegdyś bliska osoba, z którą była skłócona, nagle i niespodziewanie odchodzi. Za namową swej nowej rodziny wsiada w samolot, by pożegnać przeszłość. Zamknąć rozdział, który od lat nie daje jej spokoju.
Nasza cena: $ 17.25
S%A3U%AF%A1CA - Klub Książki Polskiej
SŁUŻĄCA, Tara Conklin
Swiat Książki, okładka: miękka
Styczeń 2015 - Wzruszająca książka o miłości, sztuce i rodzinnych tajemnicach, stawiająca pytania o istotę sprawiedliwości. Służąca - debiutancka powieść amerykańskiej prawniczki Tary Conklin - przenosi czytelników do XIX-wiecznej Wirginii i współczesnego Nowego Jorku, opowiadając niezwykłe historie.
Nasza cena: $ 17.25
SMIERTELNE%20ZAUROCZENIE - Klub Książki Polskiej
SMIERTELNE ZAUROCZENIE, Collins Jackie
LIbros, okładka: miękka
Byly kochanek, ktory ja porzucil dla innej usiluje wrocic, nowy ukochany wystawia jej uczucia i cierpliwosc na ciezka probe, a przeszlosc ojca skrywa przerazajace tajemnice.
Nasza cena: $ 7.50
S%D3L%20I%20SZAFRAN - Klub Książki Polskiej
SÓL I SZAFRAN, Shamsie Kamila
Red Horse, okładka: miękka
"No dobrze, nie drwijcie, nie śmiejcie się i nie patrzcie na mnie z niedowierzaniem: żyjemy w śmiertelnym strachu przed nie-całkiem bliźniętami". Rodzina Dard-e-Dil znana jest ze swoich obojczyków i zamiłowania do opowieści. Aliya może i nie odziedziczyła po przodkach patrycjuszowskiego wyglądu, ale tak samo jak oni pada ofiarą rodzinnych legend, sięgających jeszcze czasów Tamerlana. Członkowie tego arystokratycznego i ekscentrycznego klanu sypią opowieściami jak z rękawa, ale mają też swoje tajemnice
Nasza cena: $ 12.25
STOKROTKI%20W%20DESZCZU - Klub Książki Polskiej
STOKROTKI W DESZCZU, Anna Gratkowska
Replika, okładka: miękka
Listopad 2012 - Boże dzięki Ci, że się odnaleźliśmy w gąszczu szukających miłości. Dziękuję za miłość, dzięki której nawet kosztowna lura smakuje jak prawdziwy włoski przysmak. Główna bohaterka jest szczęśliwą mężatką, ma dwie oddane przyjaciółki, a jej jedynym problemem jest brak pracy. Pewnego dnia w...
Nasza cena: $ 14.90
SYN - Klub Książki Polskiej
SYN, Micheil Rostain
Albatros, okładka: miękka
Styczeń 2014 - Wzruszająca, ciepła i zarazem poetycka opowieść o miłości, tragedii i stracie. Lion, dwudziestoletni student psychologii umiera nagle, ledwie dwa dni po zachorowaniu na zapalenie opon mózgowych. Jego śmierć jak grom z jasnego nieba spada na nieprzygotowanych na ogrom bólu rodziców, którzy...
Nasza cena: $ 12.99
SYSTEM%20VICTORII - Klub Książki Polskiej
SYSTEM VICTORII, Eric Reinhardt
Sonia Draga, okładka: miękka
Luty 2014 - Mężczyzna z zasadami, kobieta o wielu twarzach i płomienny romans gdzieś pomiędzy londyńskim City a paryską La Défence. Ona: Victoria De Winter, kierownik Działu Personalnego w międzynarodowej korporacji, kobieta prawicy łamiąca prawa rynku, przeskakująca z jednego miejsca globu na drugi,...
Nasza cena: $ 17.00
SYZYFOWE%20PRACE - Klub Książki Polskiej
SYZYFOWE PRACE, Żeromski Stefan
Greg, okładka: skóropodobna
Syzyfowe prace są debiutem powieściowym Żeromskiego. Głównym bohaterem swojego utworu uczynił on Marcina Borowicza - chłopca, który przechodzi kolejne etapy edukacji w szkole zaborczej. Na jego przykładzie pisarz obrazuje działanie machiny rusyfikacyjnej oraz patriotyczne dojrzewanie młodego pokolenia.
Nasza cena: $ 7.50
Szcz%EA%B6liwa%20przysta%F1 - Klub Książki Polskiej
Szczęśliwa przystań, Melissa Senate
Nasza Ksiegarnia, okładka: miękka
Marzec 2013 - Powieść dla wielbicielek prostego życia w uroczym prowincjonalnym miasteczku. Chory na raka ojciec wyznaje córce, że w przeszłości dopuścił się zdrady i że Rebecca ma siostrę - owoc przelotnego romansu. Kiedy wkrótce potem ojciec umiera, Rebecca nie potrafi wrócić...
Nasza cena: $ 17.90
SZEPT%20WIATRU - Klub Książki Polskiej
SZEPT WIATRU, Elizabeth Haran
Akurat, okładka: miękka
Czerwiec 2014 - Amelia Divine jest zamożna, kapryśna, zepsuta... i nieszczęśliwa. Niedawno w tragicznych okolicznościach straciła niemal wszystkich najbliższych. W trakcie podróży do nowej rodziny dochodzi do katastrofy: parowiec, którym płynie, idzie na dno po zderzeniu z rafą koralową.
Nasza cena: $ 18.50
SZUKAJCIE%20MEGO%20OBLICZA - Klub Książki Polskiej
SZUKAJCIE MEGO OBLICZA, Updike John
Rebis, okładka: twarda
Wiosna 2001 roku, środkowy Vermont. Pewnego dnia spotykają się dwie kobiety. Siedemdziesięcioośmioletnia malarka Hope Chafetz, która podczas swego burzliwego życia nosiła również nazwisko Ouderkirk, McCoy i Holloway, udziela wywiadu Kathryn - młodej dziennikarce z Nowego Jorku. Hope, przedstawiając zwrotne wydarzenia własnej kariery, podsumowuje triumfalne, czasem wzruszające, a czasem żałosne dzieje powojennej amerykańskiej sztuki, w której istotną rolę odegrali dwaj jej mężowie: Zack McCoy i Guy Holloway.
Nasza cena: $ 9.00
%A6CIE%AFKA%20NAD%20URWISKIEM - Klub Książki Polskiej
ŚCIEŻKA NAD URWISKIEM, Jess Walter
Sonia Draga, okładka: miękka
Luty 2014 - Jedna z 10 najlepszych powieści roku 2012 w USA! Rok 1962. Gdzieś na skalistym odcinku skąpanego w słońcu wybrzeża Włoch młody hotelarz, zatopiony w marzeniach, spogląda na rozświetlone wody Morza Liguryjskiego. Widzi, jak łodzią przybliża się ku niemu zjawa: smukła jasnowłosa...
Nasza cena: $ 17.50
TAJEMNICA%20BOSCHA - Klub Książki Polskiej
TAJEMNICA BOSCHA, Jego Yves, Lepee Denis
Albatros, okładka: miękka
Wielowątkowa powieść historyczna, z udziałem papieża, władców wielkich mocarstw i słynnych malarzy włoskich i niemieckich. Rok 1510. W kościele pod wezwaniem św. Jana w Bois-le Duc ktoś urządził krwawą inscenizację, która przypomina dziwaczne obrazy Boscha. Okazuje się, że makabryczna wizja jest pierwszą z wielu. Zwłoki pojawiają się w różnych punktach miasta.
Nasza cena: $ 13.00
TAJEMNICA%20KOPERNIKA - Klub Książki Polskiej
TAJEMNICA KOPERNIKA, Luminet Jean Pierre
Wydawnictwo M, okładka: miękka
Życie Mikołaja Kopernika godne jest wielkiej powieści. I oto właśnie ona. Urodzony pod koniec XV wieku w Polsce, na terenach opanowanych przez Krzyżaków, dzięki swemu wujowi podejmuje studia na uniwersytetach Europy, staje się wielkim uczonym i mężem Kościoła. Pośrodku zawirowań politycznych i religijnych tamtych niespokojnych czasów dokonuje rewolucyjnego odkrycia, które na zawsze zmienia myślenie człowieka o świecie. Akcja tej powieści biegnie po uliczkach Krakowa, na uniwersytetach w Bolonii i Florencji, w obserwatorium astronomicznym w Norymberdze i po korytarzach Watykanu.
Nasza cena: $ 9.00
TAJEMNICE%20DIAMENT%D3W - Klub Książki Polskiej
TAJEMNICE DIAMENTÓW, Shana Galen
Amber, okładka: miękka
Marzec 2014 - On cenił porządek i przewidywalność, ona prowadziła bujne życie towarzyskie... W powieści "Tajemnice diamentów" mistrzyni romansów z epoki regencji opowiada historię o niezwykłej parze. William, książę Pelham, nie pozwala sobie na żadne ekstrawagancje. Lubi, gdy wszystko idzie według planu.
Nasza cena: $ 16.50
TAJEMNICZY%20D%AFENTELMEN - Klub Książki Polskiej
TAJEMNICZY DŻENTELMEN, Carlyle Liz
BIS, okładka: miękka
Lady Catherine Wodeway przyjeżdża do Londynu, by wreszcie zapomnieć o żalu i rozpaczy po stracie ukochanego męża. Choć wychowała się na prowincji, zdaje sobie sprawę, że prawdziwy dżentelmen nie całuje nieznajomej damy, nawet jeśli w ten sposób chce jej uratować życie. Jednak przy mrocznym, tajemniczym oficerze policji, Catherine często zapomina o tym, że jest damą.
Nasza cena: $ 13.90
TAM%20GDZIE%20TW%D3J%20DOM - Klub Książki Polskiej
TAM GDZIE TWÓJ DOM, Iwona Żytkowiak
Prószyński, okładka: miękka
Luty 2014 - Opowieść o miłości, zawiłej grze przypadku i przeznaczenia oraz łasce wybaczania. Losy trzech pokoleń kobiet, z których każda chciała być...
Nasza cena: $ 16.50
TO%20CO%20ZOSTA%A3O - Klub Książki Polskiej
TO CO ZOSTAŁO, Jodi Picoult
Prószyński, okładka: miękka
- Czy można wybaczyć niewybaczalne? Czy człowiek, który w młodości dopuścił się haniebnych czynów, a teraz jest przykładnym obywatelem, powinien po wielu latach ponieść karę? Co zrobić, gdy okazuje się, że nasz sąsiad jest zbrodniarzem? Te pytania stawia w książce "To, co zostało" znana...
Nasza cena: $ 18.25
chwilowo brak towaru Chwilowo brak
TRAFIONY%20ZATOPIONY - Klub Książki Polskiej
TRAFIONY ZATOPIONY, Melissa Hill
Prószyński, okładka: miękka
Czerwiec 2014 - Darcy Archer pracuje w księgarni Chaucer′s na Manhattanie. Jak przystało na romantyczną idealistkę, nie słucha głosu rozsądku i cierpliwie czeka, aż w jej życiu pojawi się mężczyzna, którego będzie mogła pokochać całym sercem. Pewnego dnia, jadąc do pracy rowerem, wpada na elegancko ubranego
Nasza cena: $ 16.00
TRAGEDIA%20NA%20MORZU - Klub Książki Polskiej
TRAGEDIA NA MORZU, Ashcraft Tami
Wydawnictwo: Muza, 2003, okładka: miękka
Oparta na faktach opowieść o miłości i zmaganiach z morskim żywiołem, poruszająca, niekiedy wstrząsająca, a ostatecznie pouczająca historia o tym, jak niebezpieczny bywa ocean i jak można przezwyciężyć własny strach. Relacja z katastrofy podczas huraganu to tylko jeden z wielu poruszających i...
Nasza cena: $ 8.50
TROCH%CA%20WI%CAKSZY%20PONIEDZIA%A3EK - Klub Książki Polskiej
TROCHĘ WIĘKSZY PONIEDZIAŁEK, Katarzyna Grochola
Wydawnictwo Literackie, okładka: miękka
Czerwiec 2013 - Mądra książka o tym, co jest naprawdę ważne! W tomie "Trochę większy poniedziałek" Katarzyna Grochola porywa czytelników w literacką podróż pełną przygód, cudownych chwil, niespodzianek i życiowych wskazówek. Z przymrużeniem oka i całkiem na serio, z dużą dozą ciepła i wdzięku opisuje...
Nasza cena: $ 18.99
chwilowo brak towaru Chwilowo brak
TRZECI%20KR%A1G - Klub Książki Polskiej
TRZECI KRĄG, Quick Amanda
Amber, okładka: miękka
Magiczny kryształ przez wieki należał do rodziny Leony. Zniknął, gdy matka dziewczyny zginęła w zagadkowym wypadku. Teraz Leona musi odzyskać kamień obdarzony wielką mocą. W przebraniu służącego wślizguje się do posiadłości arystokraty, który ukradł klejnot. W jego prywatnym muzeum jest już jednak inny złodziej ? przystojny hipnotyzer Thaddeus Ware. Wspólnie udaje im się odnaleźć bezcenny kamień, ale Thaddeus pada ofiarą śmiertelnej pułapki. Jego życie jest teraz w rękach Leony...
Nasza cena: $ 12.00
USIDLI%C6%20PI%CAKNO%A6%C6 - Klub Książki Polskiej
USIDLIĆ PIĘKNOŚĆ, Jordan Nicole
Amber, okładka: miękka
Romantyczne uniesienia w świecie salonowych konwenansów w powieści gwiazdy zmysłowego romansu historycznego. Piękna Roslyn zamierza wyjść za mąż wyłącznie z miłości. Lecz dżentelmeni obdarzają gorącym uczuciem raczej kochanki niż żony. Dziewczyna postanawia więc poznać sztukę rozpalania w mężczyznach miłosnego żaru.
Nasza cena: $ 12.00
chwilowo brak towaru Chwilowo brak
USZANUJ%20SIEBIE - Klub Książki Polskiej
USZANUJ SIEBIE, Steel Danielle
Świat książki, okładka: miękka
Marzec 2014 - Opowieść o przetrwaniu i godności, małych cudach i wielkich zaskoczeniach, niezapomniany portret osoby z pierwszych stron gazet, której nadzieje, obawy i rozterki tak bardzo przypominają nasze własne Carol Barber, znana na całym świecie gwiazda filmowa, a przy tym oddana matka
Nasza cena: $ 13.75
chwilowo brak towaru Chwilowo brak
U%A6PIONE%20MARZENIA - Klub Książki Polskiej
UŚPIONE MARZENIA, Bieniek Natalia A.
Replika, okładka: miękka
Niesamowita opowieść o kobietach, którym przyszło żyć w nowej erze, erze narcyza.
Nasza cena: $ 16.99
chwilowo brak towaru Chwilowo brak
UWODZICIELKA - Klub Książki Polskiej
UWODZICIELKA, Robards Elizabeth
Prószyński i S-ka, okładka: miękka
Paryż, lata sześćdziesiąte XIX wieku, okres gdy wybitni młodzi artyści buntują się przeciwko skostniałym akademikom i chcą szukać nowych dróg, nowych środków wyrazu. Piękna, bez reszty oddana sztuce Berthe Morisot marzy, by zyskać uznanie jako malarka. Niestety, jako kobieta, musi pogodzić się tym, że żyje w cieniu kolegów - Moneta, Pissarra, Degasa.
Nasza cena: $ 16.25
W%20P%CATLI - Klub Książki Polskiej
W PĘTLI, Evans Nicholas
Albatros, okładka: miękka
Poruszająca książka autora bestsellerowego Zaklinacza koni. W pętli to opowieść o próbach ocalenia ginącego gatunku, pełna urzekających opisów przyrody i informacji o zwyczajach zwierząt. To także historia zakazanej miłości pomiędzy dobiegającą trzydziestki kobietą i młodszym o jedenaście lat mężczyzną.
Nasza cena: $ 18.25
W%20POGONI%20ZA%20TOREBK%A1 - Klub Książki Polskiej
W POGONI ZA TOREBKĄ, Michael Tonello
Znak, okładka: miękka
Która z nas nie marzy o tym, żeby wyglądać jak gwiazda filmowa, nosić ubrania od najlepszych projektantów, budzić podziw mężczyzn i innych kobiet? Carrie Bradshaw z "Seksu w wielkim mieście" do szczęścia potrzebowała butów od Manolo Blahnika, diabeł ubierał się u Prady, natomiast Victoria...
Nasza cena: $ 14.99
WIATR%20NIESIE%20DESZCZ%20 - Klub Książki Polskiej
WIATR NIESIE DESZCZ , Eric Malapass
KSIĄŻKA AUDIO mp3
Mozaika
Przejmująca opowieść o ludziach ich wielkości i małości. Odwaga i zakłamanie, perfidia i dobroć. Tragiczne wydarzenia i komiczne sytuacje budują historię kobiety, samotnej matki, widzianej oczami jej syna. Akcja powieści rozgrywa sie w Angli, w czasach dwóch okrutnych wojen.
Nasza cena: $ 12.00
WIELKI%20SPRYCIARZ - Klub Książki Polskiej
WIELKI SPRYCIARZ, Price Daniel
Świat Książki, okładka: twarda
Gigantyczne manipulacje, oszustwa, intrygi, pozory. To chleb codzienny Scotta Singera, mistrza reklamy, ktory nie cofnie się przed żadnym świństwem, byleby tylko interes się kręcił. Teraz ma uratować klienta, oskarżonego o molestowanie seksualne - najnowszego wroga Ameryki.
Nasza cena: $ 13.00
WI%CAZIE%D1%20URODZENIA - Klub Książki Polskiej
WIĘZIEŃ URODZENIA, Archer Jeffrey
Rebis, okładka: miękka
Gdyby Danny Cartwright oświadczył się Beth Wilson dzień wcześniej albo dzień później, nie zostałby aresztowany i oskarżony o zamordowanie swojego najlepszego przyjaciela. Jednak kiedy czterema świadkami oskarżenia są: adwokat, popularny aktor, arystokrata i najmłodszy wspólnik w historii szacownej firmy, to kto uwierzy słowom oskarżonego?
Nasza cena: $ 19.99
WINNICA%20W%20TOSKANII - Klub Książki Polskiej
WINNICA W TOSKANII, Mate Ferenc
Prószyński i S-ka, okładka: miękka
Winnica w Toskanii to osobiste i pełne humoru wspomnienia odważnego nowojorczyka, który postanowił przemienić opuszczoną ruinę w dom z bajki, a na zaniedbanej ziemi stworzyć winnicę zdolną oczarować cały świat. Jak poskromić niepokorny traktor i poradzić sobie z eksplodującymi kadziami fermentującego wina? Ile wytrwałości, determinacji i... poczucia humoru potrzeba, by zrobić remont osiemsetletniego domu, obsadzić winoroślą sześć hektarów ziemi i doczekać się pierwszych zbiorów?
Nasza cena: $ 14.25
WRZOSOWISKA - Klub Książki Polskiej
WRZOSOWISKA, Rebizant-Siwilo
Replika, okładka: miękka
Opowieści o klątwie, wydarzeniach ostatniej wojny i tych sprzed wieków splatają się z życiem bohaterów, tworząc intrygującą, okraszoną odrobiną magii sagę rodu wiedźm z Wrzosowisk.
Nasza cena: $ 17.50
chwilowo brak towaru Chwilowo brak
WSZYSTKIE%20ODCIENIE%20PO%AF%A1DANIA - Klub Książki Polskiej
WSZYSTKIE ODCIENIE POŻĄDANIA, Samantha Young
G+J, okładka: twarda
Luty 2014 - Johanna Walker przywykła do tego, że zawsze nad wszystkim panuje. Do momentu, gdy na horyzoncie pojawi się mężczyzna, który sprawi, że Jo zacznie tracić kontrolę nad swoim ciałem i umysłem... Na Johannie od dziecka spoczywał obowiązek opieki nad własną rodziną - matką...
Nasza cena: $ 17.00
Wszystkie%20%B6wi%F1stwa%20%B6wiata - Klub Książki Polskiej
Wszystkie świństwa świata, Jolanta Mokrzynska
Sonia Draga, okładka: miękka
Styczeń 2015 - Miłość, seks, intrygi i kulisy pracy w telewizji. Brutalne morderstwo znanego dziennikarza telewizyjnego odsłania mroczną stronę mediów. Wciągająca książka z mocnymi elementami thrillera, ciekawą warstwą psychologiczną i obyczajową.
Nasza cena: $ 16.50
chwilowo brak towaru Chwilowo brak
WYBORY - Klub Książki Polskiej
WYBORY, Ruta Sepetys
Nasza Księgarnia, okładka: miękka
Styczeń 2014 - Jest rok 1950. Siedemnastoletnia Josie Moraine, córka prostytutki, pragnie więcej, niż Nowy Orlean może jej zaoferować. Obmyśla więc plan, jak się wyrwać z miasta, lecz tajemnicza śmierć w Dzielnicy Francuskiej wplątuje ją w sieć policyjnego dochodzenia. Los wystawi na próbę lojalność...
Nasza cena: $ 16.50
Z%20PAMI%CATNIKA%20NIEM%A3ODEJ%20JU%AF%20M%CA%AFATKI - Klub Książki Polskiej
Z PAMIĘTNIKA NIEMŁODEJ JUŻ MĘŻATKI, Samozwaniec Magdalena
WAB, okładka: miękka
Wydawało się, że spuściznę literacką Magdaleny Samozwaniec znamy w całości i już nic nas nie zaskoczy. Aż nagle, po kilkudziesięciu latach od śmierci największej damy polskiej satyry, Rafał Podraza znalazł pożółkłe, nieuporządkowane kartki. Maszynopis jakiejś opublikowanej powieści - pomyślał. Okazało się jednak, że są to teksty nieznane. Skrzące humorem, pisane z przekąsem i czułością wspomnienia o Krakowie sprzed dwóch wielkich wojen, o balach u Tarnowskich, od których zależało być albo nie być młodych panien. O tajnikach bardzo niewygodnej damskiej garderoby, o tym jak mleko potrafi uratować życie, gdy niechcący wypije się buteleczkę farby do włosów.
Nasza cena: $ 12.75
ZAGUBIONE%20NIEBO - Klub Książki Polskiej
ZAGUBIONE NIEBO, Katarzyna Grochola
Literackie, okładka: miękka
Maj 2014 - Niekwestionowana królowa polskiej literatury obyczajowej, wierni czytelnicy, ponad 1.200.000 sprzedanych egzemplarzy! Nowa książka najpopularniejszej polskiej pisarki to ciepła, mądra i pełna humoru lektura dla wszystkich tych, którym wydaje się, że świat się kończy, podczas gdy on się dopiero...
Nasza cena: $ 18.75
chwilowo brak towaru Chwilowo brak
ZAKOCHANY%20DUCH - Klub Książki Polskiej
ZAKOCHANY DUCH, Carroll Jonathan
Rebis, okładka: miękka
Od dawna oczekiwana przez czytelników najnowsza powieść Zakochany duch Jonathana Carrolla oparta jest na klasycznym motywie romantycznego trójkąta miłosnego. W tej samej zjawiskowo pięknej kobiecie zakochuje się dwóch mężczyzn. Rywali dzieli tylko drobny szczegół jeden z nich jest... duchem.
Nasza cena: $ 10.50
ZAMET%20Tom%20I-II - Klub Książki Polskiej
ZAMET Tom I-II, Stephenson Neal
MAG, okładka: miękka
Cykl Barokowy wymyka się wszelkim klasyfikacjom. Trudno określić jego przynależność gatunkową, wskazać poprzedników czy nadać mu etykietkę - poza etykietką powieści absolutnie genialnej. Stephenson ma niepowtarzalny dar: skomplikowane idee przedstawia w sposób zarazem prosty, zabawny, rozczulający i przyprawiający o dreszcze. Akcja pierwszego tomu cyklu - Żywego srebra - zaczyna się w roku 1713 w Bostonie. Diaboliczny Europejczyk, Enoch Root, przybywa do Ameryki w poszukiwaniu Daniela Waterhouse'a, jedynego człowieka, który mógłby doprowadzić do pojednania Leibniza z jego wielkim rywalem Isaakiem Newtonem.
Nasza cena: $ 20.00
ZAMET%20Tom%20II - Klub Książki Polskiej
ZAMET Tom II, Stephenson Neal
MAG, okładka: miękka
Jest rok 1689. Grupa galerników - wśród nich Jack Shaftoe, znany również jako król wagabundów, Jack Półkuśka - więzionych przez Berberów opracowuje szatański plan, który ma im pozwolić odzyskać wolność i zdobyć fortunę. W ten sposób rozpoczyna się ciąg niezwykłych przygód, bitew, pościgów, ryzykownych ucieczek i krwawych pojedynków; niebezpieczny wyścig po srebro... po złoto... nie, to też mało powiedziane: wyścig po legendarny skarb, który narazi nieustraszonych awanturników na gniew możnych i szalonych tego świata, na złość alchemików, jezuitów, flot wojennych, pirackich królowych i mściwych despotów na wszystkich morzach i oceanach naszego globu.
Nasza cena: $ 12.00
ZAPISKI%20SPRZEDAWCY%20KOBIET - Klub Książki Polskiej
ZAPISKI SPRZEDAWCY KOBIET, Giorgio Faletti
Swiat Ksiazki, okładka: miękka
Grudzień 2012 - Nowy kryminał twórcy "Ja zabijam" i "Jestem Bogiem" Niejaki Bravo, cyniczny sprzedawca kobiet, poznaje Carlę. Dziewczyna sprowadza na niego kłopoty jak z koszmarnego snu... Szeroko zakrojona powieść sensacyjna w klimacie noir z akcją w 1978 roku. Całe Włochy przeżywają porwanie przez...
Nasza cena: $ 15.75
ZBYT%20KR%D3TKIE%20SZCZ%CA%A6CIE - Klub Książki Polskiej
ZBYT KRÓTKIE SZCZĘŚCIE, Paweł Pollak
Oficyna, okładka: miękka
We wrocławskiej dzielnicy Biskupin zostaje zastrzelonych dwoje licealistów. Dziewczyna i chłopak będący parą. Śledztwo, które podejmuje komisarz Marek Przygodny, toczy się mozolnie, brak podejrzanych, brak jednoznacznych tropów....
Nasza cena: $ 16.25
ZEMSTA%20UBIERA%20SI%CA%20U%20PRADY.%20POWR%D3T%20DIAB%A3A - Klub Książki Polskiej
ZEMSTA UBIERA SIĘ U PRADY. POWRÓT DIABŁA, Lauren Weisberger
Albatros, okładka: miękka
Luty 2014 - Kontynuacja bestsellera "Diabeł ubiera się u Prady" Andy jest właścicielką czasopisma, które chciałaby przejąć grupa wydawnicza należąca do Mirandy. Główna bohaterka szykuje się do ślubu, a przy tym współpracuje i przyjaźni się z Emily, swoją przeciwniczką z czasów w...
Nasza cena: $ 17.50
Z%A3OTA%20SZANSA - Klub Książki Polskiej
ZŁOTA SZANSA, Krentz Jayne Ann
Amber, okładka: miękka
Philadelphia Fox jest załamaną śmiercią Crissie, swojej przyjaciółki sprzed lat. Jednak gdy spotyka jej męża... zakochuje się w nim wbrew sobie, choć Nick Lightfoot pozostaje dla niej zagadką.
Nasza cena: $ 12.50
chwilowo brak towaru Chwilowo brak
ZWYCI%CA%AFCY - Klub Książki Polskiej
ZWYCIĘŻCY, Steel Danielle
Amber, okładka: twarda
Wzruszająca opowieść o odwadze i marzeniach, triumfie nad tragedią i znalezieniu wewnętrznej siły, by znów zwyciężać. Siedemnastoletnia Lily Thomas marzy o olimpijskim złocie i poświęca wszystko dla narciarskiej kariery. Tragiczny wypadek w jednej chwili przekreśla jej nadzieje, a...
Nasza cena: $ 19.75
chwilowo brak towaru Chwilowo brak
%AFONA%20PODR%D3%AFNIKA%20W%20CZASIE - Klub Książki Polskiej
ŻONA PODRÓŻNIKA W CZASIE, Niefenegger Audrey
Świat Książki, okładka: miękka
romans przygodowy z elementami science fiction dzieje 80 lat niezwykłej miłości do roku ... 2053 humor, lekki styl, ogólnoludzkie refleksje Światowy bestseller Książka przetłumaczona na 35 języków 1,5 miliona egzemplarzy sprzedanych na świecie Henry, bibliotekarz z Chicago, jest zaburzony ... chronologicznie. Nie ma wpływu na to, gdzie i kiedy zniknie o raz w jakim miejscu i czasie się pojawi.
Nasza cena: $ 8.00
%AFYCIE%20MA%20SMAK - Klub Książki Polskiej
ŻYCIE MA SMAK, Małgorzata Kalicińska
Filia, okładka: miękka
Maj 2014 - Opowiadania o biebrzańskim rozlewisku, o podróżach na koniec świata, nieoczekiwanych powrotach i jedzeniu. Okraszone wspaniałymi przepisami na pachnący koperkiem chłodnik, pyszną zupę migdałową i cytrynową, oraz inne aromatyczne zupy i buliony. Opowieści o życiu, o tym jak ważne ...
Nasza cena: $ 18.50

© Klub Książki Polskiej. All rights reserved. Polish Books and more...